Зображення користувача Петро Підкова.
Петро Підкова
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Перехід-IV №5 (2000)

Пропонуємо до вашої уваги вибрані статті з п'ятого випуску журналу духовної, владної, бізнесової і професійної еліти Перехід IV випуску 2000 року.
До вибірки ввішли такі матеріали: Варнова самоорганізація і принцип Пітера; Праісторія України; Трипільська цивілізація; Птаха Nachtigall в українських степах; Ідеологічна обробка і стратегії групової еволюції в юдаїзмі; Доноси та донощики в Росії; Феномен вестернізму; Майкрософт і віруси; Українська поезія в Інтернеті; Експериментальна археологія; Три тисячі смертей.

Варнова самоорганізація і принцип Пітера

"Арійське суспільство — це суспільство соціальної гармонії. На противагу примітивно одностороннім і екстремістським, а тому й облудним гаслам «Права особи над усе!» і «Нація над усе!», воно висуває і відстоює виважений принцип, що відповідає природному порядку речей:

ОСОБИСТІСТЬ — ВАРНА — НАЦІЯ — РАСА — БОГ."

Ігор КАГАНЕЦЬ Головний редактор журналу “Перехід-IV”

 

                 

Споріднені статті на НО


Праісторія України та індоєвропейський міф

Стаття Святополка Шумського аргументовано переконує читача про арійські корені народу України, колиски народів Європи, їхньої культури та мов.

                 

Споріднені статті на НО


Трипільська цивілізація

"Коли шукають корені народів, які жили на землях України, так чи інакше звертаються до Трипільської цивілізації. Трипілля — це перший хліб, перший метал, початок планетарного землеробського світогляду на теренах, які нині називаються Україною. Творці Трипілля стояли біля витоків цивілізації Європи і зробили дуже вагомий внесок у формування сучасної культури України."

Михайло Відейко.

                 

Споріднені статті на НО


Птаха Nachtigall в українських степах

Андрій Середа:  “Ми вважаємо себе людьми достатньо розумними, у нас є свій багаж, який вже можна культивувати. Мета нашої творчості — це пошук людей, які є однаково з нами духовно багатими, але боялися певний час поділитися цим багатством з іншими. Інакше кажучи, це пошук людей, у яких можна чомусь повчитися”.

                 

Споріднені статті на НО


Ідеологічна обробка і стратегії групової еволюції в юдаїзмі

Найголовніші фрагменти з книги Кевіна Макдональда

“Навіювання, ідеологія і прийоми ведення війни”[1]

"Головні мої висновки: протягом тривалого історичного часу успішні групові єврейські стратегії породжували відповідні реакції інших етнічних груп, які все більше і більше усвідомлювали необхідність своєї організації  задля захисту себе від експансії згаданих стратегій. Результатом усього цього стала дивовижна історична динаміка, яка засвідчила еволюцію від індивідуалістичних тенденцій західних суспільств до висококолективістської ідеології у вирішальні історичні епохи, причому одним із найпотужніших проявів цієї ідеології цілком логічно був антисемітизм (пізньоримська і західнохристиянська цивілізації, нацизм)."

Кевін Макдональд

                 

Споріднені статті на НО


Доноси та донощики в Росії

Невеличка стаття культуролога з Росії, Олександра Горбовського, про корені та витоки масових доносів на теренах Росії, що була опублікована в 5-му номері журналу "Перехід - IV" у 2000 році.

                 

Споріднені статті на НО


Феномен вестернізму

Пропонуємо фрагменти з книги Олександра Зинов’єва “ЗАПАД. ФЕНОМЕН ЗАПАДНИЗМА”. Попри дискусійність багатьох її положень, вона досить корисна для адекватного розуміння цивілізаційних процесів. У ній з несподіваної точки зору висвітлюється картина життя сучасного Заходу і робиться спроба відповісти на питання “Що ж таке Захід напередодні третього тисячоліття нової ери?”.

                 

Споріднені статті на НО


Майкрософт і віруси

Олександр КОСТИНСЬКИЙ


"Аж подив бере, наскільки вкорінилися в масовій свідомості міфи про комп’ютерні віруси. Живучість цих міфів зумовлюється тим, що головні причини тотального поширення вірусів практично не обговорюються в засобах масової інформації. Показовою стала остання пошесть. На перший погляд, вона не має ніякого стосунку до антимонопольного процесу проти Microsoft, та насправді компанія Білла Гейтса створила чудове живильне середовище для розмноження й розвитку тисяч цифрових вірусів."

                 

Споріднені статті на НО


Українська поезія в Інтернеті

Блукаючи тенетами Світової Павутини, можна зустріти чимало поетичних і про­зових текстів українською мовою. Бібліотека «Поетика» http://poetry.uazone.net є нині одним з основних джерел. Цей інформаційний вузол —  найбільш закінчена Інтернет-бібліотека української поезії.

                 

Споріднені статті на НО


Експериментальна археологія


Створення організації Коло-Ра (Коло-сонця) природньо виплило із свідомого бажання об'єднати зусилля у відродженні матеріальних та духовних здобутків прадавніх цавілізацій; пробудити усвідомлення значущих надбань пращурів і приблизити громадськость до давньої історичної спадщини часів Трипільської пори, епох бронзи, заліза та Київської Русі.

                 

Споріднені статті на НО


Три тисячі смертей

Ми живемо у жорстокий час чужих ігор на виживання, в яких все вирішують великі гроші, влучний снайперський постріл та військова вправність. Про усе це - у новозапочаткованій пригодницькій серії “Дізфайндер” відомого українського автора Радія Радутного.

                 

Споріднені статті на НО


 

[1] INDOCTRINATION AND GROUP EVOLUTIONARY STRATEGIES: THE CASE OF JUDAISM by Kevin MacDonald in "Indoctrinability, Ideology and Warfare: An Evolutionary Perspective" edited by Eibl-Eibesfeldt and Frank Kemp Salter, 1998. Переклад з англійської Олени Каганець, 2000.


Все в одному

                 


Хай Буде!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Дякую за якісну роботу!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Еней Харалужний.

Дякую! Корисна інформація!

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Дякую за гарну роботу!

П.С. Поправте будь ласка линк на fb2 "Три тисячі смертей" (Запрошену сторінку ... знайти не вдалося).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Петро Підкова.

Прошу.
Все відновив.

Підкуємось браття, знаннями вишніми!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Дякую!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)