Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Партія Ангели Меркель отримала найгірший результат у своїй історії на виборах в Німеччині

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

26 вересня в Німеччині пройшли парламентські вибори в Бундестаг і знаменують кінець 16-річної епохи правління канцлерки Ангели Меркель. Цікаво, що у цих виборах брали участь чимало молодих німців, які взагалі не пам'ятають Німеччину без Меркель.

Партія Меркель ХДС (Християнсько-демократичний союз) разом із союзниками з ХСС (Християнсько-соціальний союз) отримала найгірший результат виборів у всій своїй історії, починаючи з 1949 року, – 24,1%. 

На першому місці опинилася Соціал-демократична партія Німеччини (СДПН), яка набрала 25,7%. Третіми стали "Зелені" – 14,8%. Також до Бундестагу пройшли ліберали з Вільної демократичної партії (ВДП) з результатом в 11,5%, права "Альтернатива для Німеччини" (10,3%) і Ліва партія (4,9%). Ліві не подолали прохідний 5%-ний бар'єр за партійними списками, але через особливості німецької виборчої системи все ж зможуть сформувати фракцію в Бундестазі.

Александр Рар (Alexander Rahr), німецький журналіст, політолог, каже, що німецький виборець хоче перемін, але обережних перемін. Крайні партії – як ліві, так і праві – не отримали великої підтримки. А хто буде новим канцлером Німеччини буде відомо тільки за 6 тижнів – після переговорів лідерів партій, що пройшли до Бундестагу. 

Рар каже, що німці хочуть рятувати клімат на планеті, хочуть зелену революцію. Тому підтримують не тільки партію зелених, а й ті партії. які виступають з зеленими ідеями. Водночас в Німеччин зараз дуже багато старих. Він зазначив, що третину виборців складають пенсіонери, які хочуть стабільності. Але всіх переконали в тому, що через зелену політику і кліматичну революцію життя буде кращим. Питання клімату сьогодні вирішальне і буде вирішальним під час переговорів партій.

Крім того, під час пандемії в Німеччині дуже сильно змінився менталітет, зазначає Рар. Зараз політика перейшла на все більшу підтримку бідних, всім почали роздавати гроші, на що  були витрачені мільярди. І люди до цього звикли. 

Наші інтереси: 

Цікавимося політикою найвпливовішої країни Європи, на яку "рівняються" наші керманичі.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Цікаво, як може бути впливовою країна, яка позбавлена права на власну армію, та, фактично, та юридично, знаходиться під окупацією? Хоч і нам'якішою в світі, але, все ж таки, під окупацією США. Ну, а те, що в наших керманичів нема розуму в найбуквальнішому та найпрямішому сенсі цього слова, ми вже вияснили. Є в них лише інтелект.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!