Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
23

Парковки в Україні хочуть облаштувати зарядками для електромобілів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Протягом найближчих років в Україні очікують стрімке зростання кількості електромобілів, а тому відповідну інфраструктуру слід створювати вже зараз.

Саме тому, у розроблених змінах до ДБН В.2.3.-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» міститься норма щодо обов’язкового облаштування електричними зарядними пристроями не менше 5% машиномісць у громадських гаражах та автостоянках.

«Ілон Маск анонсував появу в Україні швидкісних електрозарядок Tesla Supercharger для електромобілів вже в 2019 році.

Думаю, що в наступні роки кількість електромашин зросте в рази. І в усьому світі, і в Україні теж. Тому зараз ми вже прописали у змінах до ДБН щодо автостоянок норму обов’язкового встановлення електрозарядок. Зараз плануємо передбачити обладнання електрозарядними приладами не менше 5% машиномісць на всіх парковках, з поступовим збільшенням цієї норми. Наша ідея — щоб до 2030 року усі 100% машиномісць на автостоянках вже були оснащені електрозарядками», — зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Зміни до ДБН (Державні будівельні норми) розроблялися фахівцями ПАТ «КиївЗНДІЕП», вони вже затверджені та вступлять в дію орієнтовно через 3 місяці після офіційного опублікування.

Наші інтереси: 

За електромобілями майбутнє. Україна показує гарний приклад.