Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
17

Осушувач повітря для квартири: принцип вибору

Важливість: 
4

Підвищена вологість в квартирі негативно впливає на здоров'я людей. Крім того, псуються меблі, техніка та інші предмети інтер'єру. Більш того, сирість сприяє розвитку цвілі та грибка. Осушувач повітря зробить мікроклімат ідеальним. Деталі – в статті.

З підвищеною вологістю в квартирі зустрічаються багато власників. Причому вона є негативним фактором, що призводить до того, що це істотно впливає на здоров'я проживаючих в квартирі людей. Крім того, псуються меблі, техніка та інші предмети інтер'єру. Більш того, висока вологість сприяє ще і тому, що активно розвивається цвіль та грибок. Це робить негативний вплив на здоров'я.

Тому з цим фактором прийнято боротися. В якості методу боротьби використовують придбання та встановлення осушувача повітря.

Картинки по запросу осушитель в интерьере

Що таке осушувач повітря для квартири?

Осушувач повітря – це спеціальний певного типу прилад, що забезпечує ефективне зниження вологості, а також забезпечує підтримку нормального рівня вологи в приміщенні. Призначенням такого пристрою є безпосереднє регулювання рівня вологи та її контроль. Осушувачі повітря бувають як виробничими, так і побутовими.

Коли мова заходить про контроль вологи в квартирі, то розглядаємо виключно осушувач повітря для квартири. Тим більше що асортимент таких пристроїв на ринку дуже великий. Відмінності між виробничими та побутовими осушувачами полягають переважно в робочій площі, кількості поглинання вологи та способі установки.

Основні види осушувачів для квартири

Класифікація таких приладів відбувається по: самому приладі, робочому принципу. У першому випадку мається на увазі метод установки, розміщення в приміщенні квартири. Можна вибрати підлоговий або настінний, універсальний або прихований варіант.

По робочому принципу виділяють конденсаційний або адсорбційний прилад або ж з асиміляційною властивістю.

Адсорбційний – принцип роботи полягає в наявності в механізмі приладу спеціальної речовини сорбенту, яка виступає поглиначем вологи, сприяє осушенню повітря, впускає сухе повітря в приміщення. Варто враховувати, що застосування такого виду пристроїв зумовлює постійну заміну адсорбенту.

Що стосується конденсаційного виду пристроїв, то вони користуються великим попитом серед споживачів. Вони є найбільш підходящими для квартир. Працюють за принципом конденсації пари. Пристрій оснащений випарником та конденсатором. Вологе повітря, потрапляючи у випарник, підлягає охолодженню. Відбувається конденсування. Конденсат збирається в спеціальному піддоні. Його необхідно постійно зливати. Деякі моделі мають для цієї мети спеціальні виходи, передбачається підключення трубочки, що відводить рідину.

Осушувачі з асиміляційним способом працюють за принципом обміну повітряних мас між вулицею та приміщенням.

Наші інтереси: 

.

Поширити цю сторінку: