Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Олександр Лукашенко закрив кордони з Україною, Польщею і Литвою

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Він сказав, що змушений разом з президентом Росії і міністром оборони «відбудувати загальний захист Союзної держави».

«Ми змушені відвести війська з вулиць, пів армії поставити під рушницю і закрити державний кордон із заходу. Перш за все з Литвою і Польщею. Ми змушені посилити державний кордон з нашою братською Україною», - заявив Олександр Лукашенко на мітингу в його підтримку.

«І ми активізували давно заплановані військові навчання», - додав він.

Нагадаємо, що білоруські військовослужбовці 21-26 вересня візьмуть участь у стратегічному командно-штабному навчанні "Кавказ-2020", яке проводиться на військових полігонах РФ поряд із держкордоном України

Наші інтереси: 

Розуміти, що наш найближчий сусід Білорусь (частина Великого Князівства Литовського), з яким у нас майже спільна мова та історія, потрапила під шантаж РФ.  

Коментарі

Зображення користувача Бард Рой.

Днями дивився якусь москальську телепередачу, де один кацапський політтехнолог розмірковував: якщо Білорусію активно не підтримуватиме Московія, "єйо разорвут Польша, Літва і Украіна"... Ні фіґасє, потішило мене - "і Украіна". То вже не об'єкт - суб'єкт!

Хай буде!

Зображення користувача cBіт Розумний.

На днях дивився сюжет про Білорусь. Як беркут (чи щось подібне) бив людей на вулиці. І раптом в поле зору відеокамери потрапив чоловік, який тримав освітлювальний ліхтар на високій підставці"! Це що - ноу-хау білоруської міліції чи "Білоруське "Шоу Трумана""?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Микола Стригунов.

Це він так шукає ЛЮДИНУ:)

Якщо прагнеш дива - створюй його!