Спецтема:

Оксана Забужко: «На Україну випадає місія стартувати перепрограмування у зміні цінностей в масштабі цілої нашої цивілізації».

Гість «вечора Миколи Княжицького» на Еспресо ТБ 21 лютого 2015 року Оксана Забужко ствердила, що світ України не знав. Європа до України щойно прокидається.

Ӏ поки західні письменники недавно почали розуміти, що людство йде не туди, а російська культура деградувала, в сильно покаліченій Україні вже народжується нова цивілізація.

 

oksana_zabuzhko.gif

Оксана Забужко: «На Україну випадає місія стартувати перепрограмування у зміні цінностей в масштабі цілої нашої цивілізації».

«Все, що з нами відбувалося впродовж останнього року, - це все можна віднести до категорії чуда. І тримаємось ми українці просто блискуче.

Я думаю 2015 рік за психологічним навантаженням буде найскладнішим. Однак зараз з’явилось розмежування на чуттєвому, на емоційному рівні.

Є ота чистота  справжнього переживання, людського співчуття, людської емпатії і те, що не потрапляє на цю хвилю, воно буде відлущене і зметене (…). На Україну випадає місія стартувати перепрограмування у зміні цінностей в масштабі цілої нашої цивілізації.

З початку Майдану йде процес очищення. Очищення того гною столітньої фальші, брехень, лицемірства і неторканої тотальної продажності. Це все лусне в загальноцивілізаційному масштабі (…)».

Повне інтерв'ю: http://espreso.tv/article/2015/02/22/oksana_zabuzhko26

Гравець: 
Зірка Вітошинська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка