Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Новий держсекретар США наказав вивісити ЛГБТ-прапори в посольствах США по всьому світу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ентоні Блінкен також дав вказівку призначити спеціального представника з прав гомосексуалістів. ЛГБТ-активісти вітають його заяву про те, що він скасує розпорядження президента Дональда Трампа.

21020203.jpg

Фото: Ted Eytan, CC BY-SA 2.0

Новий держсекретар США Ентоні Блінкен підтвердив, що він планує призначити спеціального представника з прав ЛГБТ-спільноти. Цю посаду було створено Бараком Обамою у 2015 році. Під час президентства Дональда Трампа цієї посади не було.

У липні 2020 року колишній міністр оборони Марк Еспер опублікував список прапорів, які дозволено розміщувати на військових базах США. У списку був відсутній прапор ЛГБТ.

Блінкен заявив, що тиск на ЛГБТ-спільноту посилився за той час, поки Трамп перебував при владі.

«Ми спостерігаємо зростання насильства, спрямованого проти ЛГБТ у всьому світі. Я думаю, що Сполучені Штати грають ту роль, яку вони повинні грати в відстоюванні та захисті прав ЛГБТ. І це те, за що департамент візьметься негайно. Підняття «прапора гордості» – один зі способів відкрито продемонструвати солідарність з ЛГБТ», – сказав Блінкен.

«Байден став першим президентом США, який відкрито визнав повний спектр прав квірів, включаючи рівність трансгендерів», – пише журнал Outfront.

За материалами Breitbart

Довідка НО: 

Квір (англійською Queer) використовується як загальний термін на позначення ЛГБТ. Наприкінці ХІХ століття це слово означало дивний або своєрідний і його вживали як лайливе позначення гомосексуальних людей.

Нагадаємо, Адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані звинувачував експосла США в Україні Йованович у тому, що більша частина з $5,3 млрд, виділених США для допомоги Україні, була передана неурядовим організаціям, які просували ЛГБТ.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що адміністрація Байдена хоче показати всьому світові свою підтримку квірів. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

До влади в США продерлися дегенерати. Сподіваюсь не надовго.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

А, це вже буде залежати від американців-громадян. Наскільки вони є громадянами.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Бард Рой.

Цілком доречно, щоб той, зображений нагорі прапорець, упоперек перетинав фалос, запацьорений лайном. Дайош розгул толерастії!

Хай буде!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Хіба це тоді буде також символом лесбійок та трансгендерів?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!