Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Норвегія інвестує майже 1 млрд. доларів у відновлювану енергетику України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв'ю "Прямому" розповів про угоди, підписані під час Українсько-Норвезького бізнес-форуму.

"Сьогодні було підписано контрактів приблизно на 1,5 млрд., з яких 1 мільярд доларів - це інвестиції в енергетику. Були порушені питання безпеки. Я порушив питання про українських моряків. Ми консолідуємо все міжнародне співтовариство, щоб наших моряків було звільнено з полону як військовополонених. Говорили про російську агресію, про те, що відбувається в Азовському морі, а також про поглиблення нашої співпраці. Сьогодні ми підписали заяву з прем'єр-міністром Норвегії, де передбачили поглиблення співпраці  в енергетичній сфері, сфері розвитку економіки, освіти", - сказав він. 

Окрім угод у сфері енергетики, були підписані угоди щодо автомобільного будування, агропромислового комплексу, зазначив Гройсман.. 

Наступний крок - це контракти між українськими підприємствами і підприємствами Норвегії за участю бізнес-омбудсмена, міністерства аграрної політики, міністерства економіки, офісу UkraineInvest, який супроводжує інвестиції, відзначив він.

 

Наші інтереси: 

Поглиблення співпраці  в енергетичній сфері, економіці та освіті з Норвегією.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Українському уряду варто прив'язати проект "Сиваш" до будівництва азово-чорноморського каналу і цим треба займатися вже сьогодні. Так скаладється, що купа нагальних проблем одночасно вимагає рішення. Морський канал дозволить великим суднам (разом з військовими суднами) проходити в Азовське море незалежно від погоди і забаганок Кремля і техногенних проблем в Керченській протоці.