Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Німецький історик розкритикував заяви Меркель про “комерційний Nord Stream 2”

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Попри всі заяви про підтримку, ситуація в німецькому політикумі є несприятливою для України. Путін - це «майстер-хореограф», який використовує всі протиріччя Заходу, заявив німецький історик, філософ і письменник Карл Шльогель.  

«Я вважаю дуже нестабільною і небезпечною ситуацію в Німеччині. З різних причин», - цитує Шльогеля Укрінформ.

Шльогель перелічив моменти, які обтяжують ситуацію: уявлення про існування історично «особливих відносин» між Росією та Німеччиною; старий комплекс провини за нацистів саме перед «росіянами» через Другу світову війну; намагання заробляти гроші, чому заважають санкції.

«Я вважаю дуже поганим те, що бізнес-елітою здійснюється «параполітика». І для мене уособленням цієї параполітики є Герхард Шрьодер», - заявив письменник.

Також він не оминув критики на адресу канцлерки Ангели Меркель, нагадавши про її твердження, що «Північний потік 2» є суто комерційним проектом.

«Це просто абсолютно відверто неправильно: «Північний потік 2» - це політичний проект, і йому справедливо чинять опір представники балтійських країн, Польщі, України», - підкреслив Шльогель.

Він зазначив, що Путін - це «майстер-хореограф», який використовує всі протиріччя Заходу, при цьому, Росія є насправді слабкою державою, єдиною силою якої є військова загроза і слабкість Заходу.

Але попри весь скептицизм, Шльогель сподівається, що Німеччина все ж таки проводитиме послідовну політику збереження санкцій.

Наші інтереси: 

Розуміти, що Nord Stream-2 – це не так комерція, як геополітика і безпека. Цей проект необхідно заблокувати.  

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Головний чинник московського впливу на Німеччину - спотворена історія Другої світової війни і штучно насаджений комплекс вини.

Отже, для зменшення московського впливу треба дати німцям правдиву історію і позбавити їх почуття "вини за нацистів".

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Зовсім логічний висновок, Ігоре, під яким підписуюся !!!

Ігор Каганець каже:
Головний чинник московського впливу на Німеччину - спотворена історія Другої світової війни і штучно насаджений комплекс вини.
Отже, для зменшення московського впливу треба дати німцям правдиву історію і позбавити їх почуття "вини за нацистів".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !