Важливість: 
3

Категорія:

Німеччина заблокувала спільну з Україною розробку ЗРК

КПСП «Арсенал», розробник нового вітчизняного ПЗРК «Колібрі», та Rheinmetall спільно розробляли пересувний зенітний ракетний комплекс ближньої дії (до 5 км) на базі української зенітної ракети. Rheinmetall відповідала за її інтеграцію на мобільну платформу та систему цілевказання і супроводження. Але німецький уряд заборонив таку співпрацю з Україною.

Німецький уряд заблокував українсько-німецьку розробку мобільного зенітного ракетного комплексу ближньої дії, повідомив заступник директора КП СП «Арсенал» Олександр Клочко в коментарі Оборонно-промисловому кур'єру.

На сьогодні проект здійснюється самостійно КПСП «Арсенал». Вже створено модуль «Дует», що озброєний двома зенітними керованими ракетами. Вирішується питання об'єднання двох «Дуетів» та інтеграція комплексу на легку мобільну платформу типу «Козак-2М».

Розробка модуля здійснюється спільно з приватною компанією Diamond Defense Systems

Наші інтереси: 

Здивовані? А я - ні. Німеччина по факту є союзником РФ. Німеччина не зацікавлена у зростанні військової потужності України. Німеччина і РФ хочуть створити Континентальний блок. А Україна їм це не дозволяє зробити.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка