Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Німеччина висловила протест Сполученим Штатам через Північний потік - 2

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Фракція ліберальної Вільної демократичної партії німецького парламенту направила лист сенаторам США Теду Крузу і Джинн Шейхін, в якому висловила протест проти очікуваних санкцій щодо російсько-німецького газопроводу Північний потік - 2.

«Тому що позиція колег у парламентській фракції ВДП зрозуміла: ми не допускаємо втручання Америки в європейські справи», – заявив офіційний представник фракції з питань енергетики Мартін Нойманн.

Парламентарій заявив, що це «європейський проєкт, в якому в даний час беруть участь компанії як мінімум з 12 країн ЄС». Останні дії США «роблять значний вплив на інвестиційну, планову і правову безпеку Німеччини й ЄС», вважає Нойманн. Його цитує mind.

Нойманн додав, що мова йде про «явне втручання у суверенні справи Європейського союзу, особливо з урахуванням того, що будівництво трубопроводу «Північний потік – 2» було схвалено відповідно до усіх правил ЄС».

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що трубоукладач, здатний добудувати «Північний потік – 2» більше не належить «Газпрому».

Нагадаємо, сенат США схвалив оборонний бюджет з санкціями проти «Північного потоку – 2».

Наші інтереси: 

Розуміти, що Північний потік-2 є дуже небезпечним для України, а США роблять все, щоб перешкодити Німеччині возз'єднатися з Росією. Розуміти, що Німеччина не є другом України.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

у 1941-1942 роках в харкові керувала німецька адміністрація.моя матуся катерина (1918 р.н.) казала, що не жила за кращою владою.сучасні германці-це мішанці з монголоїдами.пророк адольф передбачив 1000-літній райх.справжні пророки не помиляються.радію