Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Невакцинованим учням потрібно закрити допуск до шкіл, освітян вакцинувати обов’язково

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін. Одночасно з обов’язковою вакцинацією він хоче, щоб медпрацівників карали за поширення "неправдивих відомостей про вакцинацію" і за підробку довідок про вакцинацію.

Невакцинованих дітей, які не мають медичних протипоказань, не потрібно допускати до закладів освіти, а освітяни мають вакцинуватись обов’язково, сказав в інтерв'ю LIGA.Life головний санітарний лікар Ігор Кузін, коментуючи необхідність вакцинації від COVID-19.

«Я б зважав на рішення Верховного Суду щодо недопуску невакцинованих дітей до закладів освіти. І запроваджував подібні норми в законі: не допускати до закладів освіти дітей, які не вакциновані і не мають на це об’єктивних причин, абсолютних медичних протипоказів. Вони все одно можуть обирати альтернативу – дистанційний формат абощо», – зазначив Кузін.

Він також наголосив, що вакцинація має бути обов’язковою для працівників освіти: «У нас є частина дорослого населення, для якої вакцинація має бути обов’язковою: працівники освіти, сфери обслуговування, ми не маємо допускати їх до робочих місць без щеплення».

Нагадаємо, в березні освітній омбудсмен Сергій Горбачов сказав, що невакцинованим дітям школа буде закрита. Верховний суд підтримав заборону невакцинованим дітям відвідувати школи.


Про кризу сучасної освіти:

Наші інтереси: 

Розуміти, що боротьба людей з психопатами буде ще запеклішою. Людей витискають з системи. Потрібно робити альтернативні організаційні структури та альтернативні школи.

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Хто ще зрозумів, чому державні чиновники просувають вакцинацію. Звичайно! Це ж "освоєння" державних грошей.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Чудово! Самоліквідація паразитичної системи йде повним ходом.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Цікаво, це спричинить створення приватних шкіл без цих обмежень?

Якщо прагнеш чуда - створюй його!