Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

«Не забороняйте людям бути здоровими»: у Вінниці протестували власники спортзалів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Вінниці 22 березня представники фітнес-клубів та спортзалів та відвідувачі цих закладів влаштували акцію протесту проти заборони їхньої діяльності через так званий карантин. Учасники принесли плакати із гаслами про те, що заборона діяльності спортивних закладів шкодить здоров’ю нації.

21032201.jpg

Фото: «Суспільне.Вінниця»

«Ми вважаємо, що спортивні заклади – це не ті установи, які треба серед перших закривати через пандемію. Сюди ходять люди, які свідомо ставляться до свого здоров’я і спроможні, як і власники, подбати про свою безпеку і безпеку оточуючих. Натомість в місті працюють магазини, в тому числі які торгують тютюном і алкоголем. Чомусь міська влада вважає їх масове відвідування безпечнішим, ніж заняття спортом», – сказала учасниця акції, повідомляє кореспондент Укрінформ.


Фото: «Суспільне.Вінниця»

З учасниками зібрання зустрівся начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної й оборонної роботи та режиму секретності Вінницької міської ради Олег Парфілов. Він пообіцяв, що вимоги протестувальників розглянуть на найближчому засіданні міської комісії з ТЕБ та НС.

Вінницька область віднесена до помаранчевої зони епідемічної небезпеки. У Вінниці з 13 березня діють окремі карантинні обмеження червоної зони, зокрема, заборонена діяльність розважальних закладів, а також закладів культури та спорту.

Нагадаємо, У Києві з 20 березня посилили так званий карантин, що триватиме до 9 квітня, а 19 березня у Львові ввели так званий посилений карантин, що триватиме до 28 березня

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що епопея з коронавірусом може тривати вічно, а нам випало на долю жити у часи цієї афери. Берегти нерви й своє психічне здоров'я (особливо, коли усвідомлюєш, що брехня опанувала світ).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи