Важливість: 
5
Наш розвиток у травні 2018. Друзі, прошу підтримати щедрими дарами!

Нарешті ми знайшли ефективну форму просування постіндустріального світогляду. Стартап-культура – це саме те, що треба сучасним активним українцям!

171205no-3.jpg

Гарний ранок починається з Народного Оглядача!
Гарний ранок починається з Народного Оглядача!

Стартап-культура

В США аріянство розвивалося у вигляді філософії успіху, бізнес-психології та культури самодопомоги. Для наших умов найкращою формою постіндустріального аріянства є стартап-культура.  Вона приваблює не лише потенціалом створення високоприбуткових і вибухово зростаючих компаній. Головна «фішка» стартапів – самореалізація людського духу. Якщо в бізнесі головним чинником є попит ринку, то у стартапах головним є прагнення творця до самореалізації, – і це прагнення породжує зовнішній попит.

Для просування стартап-культури ми формуємо мережу представників Центру стартап-культури Гартленд. Вона об’єднує активних прихильників Народного Оглядача, які здійснили внутрішнє перетворення, здобули метафізичний досвід і бажають поширювати його назовні.

Це люди, які вже сьогодні, на власний розсуд, експериментуючи й імпровізуючи поширюють навколо проповідь і писання Золотої ери. Об’єднання у Центр стартап-культури дозволить спільно випрацювати переконливішу проповідь та лаконічніші писання – і підтвердити їх не лише особистим прикладом, а продуктивною дією усієї спільноти.

Не біда, якщо сьогодні навколо нас – у нашому місті, селі чи на роботі – нема однодумців. Статус представника Центру, ясно сформульований світогляд і журнал «Гартленд» неминуче приведуть до їх появи. ЦСК Гартленд – це «служба реальних знайомств» для творення сім’ї, бізнесу і метаполітики.   

Що зроблено у квітні

У квітні 2018 нами підготовлено частину базових статей для другого випуску журналу «Гартленд» – вони позначені тегом стартап-культура.

Сайт «Народний Оглядач» представляється як інформаційний орган Центру стартап-культури Гартленд і поступово підлаштовується під нові завдання. Для цього в головному горизонтальному меню створено кнопку АНСДП з посиланнями на тематичні сторінки «Журнал Гартленд», «Захоплення», «Ідеї», «Проекти», «Стартап-культура», «Представники», «Що це таке»:

Продовжує успішну роботу наш телеканал Intermarium.TV. У квітні підготовлено новий науково-документальний фільм Перехоплення управління – головний сенс Другої світової війни. Це дослідження для нас дуже важливе, оскільки готує передумови для майбутнього постіндустріального союзу Україна–США. 

У квітні також відбувся надзвичайно важливий прорив у царині метафізики. З’ясувалося, що безсмертність духовних сутностей автоматично означає, що вони є досконалими, добрими, світлими. Відповідно, навколишні дисгармонія і зло мають земне походження і є проявами втілення духовних сутностей у новому, незнаному світі. І це неминуче, адже «щоб вийти на дорогу знань, треба проповзти стежками невігластва». Про це читайте в рубриці Метафізика – основи.

Додам, що наш Всесвіт ізольований він зовнішнього зла, в ньому нема «злобних інопланетян» чи «пекельних духів». Це все залякування «дітей диявола». Весь земний негатив створюється людьми – відповідно, в силах людей його виправити. А наш Всесвіт прекрасний і створений для щастя: 

Що зробимо у травні?

У травні побачимо новий продукт нашого телеканалу – фільм Як Сталін керував Рузвельтом: механіка маніпуляції.

Також починаємо залучати до створення відеофільмів офіційних представників ЦСК Гартленд: роботу з колективного творення Писання і Проповіді виносимо на телеекрани. Чекайте нові відео!

Починаємо завчасну підготовку до 32 конференції нашої спільноти, яка відбудеться 23–25 червня. Цього разу це буде зібрання представників ЦСК Гартленд, адже головна тема – практичне формування стартап-культури і розробка інструментарію для її поширення. Докладніше:   

Чергова 32 конференція спільноти «Народний Оглядач» збирає офіційних представників ЦСК Гартленд

Будемо далі вдосконалювати інтерфейс НО, зокрема, допоможемо новим користувачам швидше зрозуміти нашу мету, структуру і загальну модель роботи.   

Водночас розвиватимемо мережу сайтів Інституту Міжмор’я, зокрема, сайт нашого журналу Гартленд.укр. Створимо сайт «Центр стартап-культури Гартленд».  

Готуємо друге число журналу «Гартленд»: пишемо тексти, збираємо гроші на друк. В ідеалі цей випуск має стати методикою для творення осередків Центру стартап-культури ГАРТЛЕНД.    

Описані вище напрямки потребують багато напруженої праці, часу і грошей. Прошу підтримати нашу спільну справу щедрими дарами!

Творимо!

Наші інтереси: 

Послідовно, системно, неухильно творимо Вільну Українську Державу. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка