Важливість: 
5
Чергова 32 конференція спільноти «Народний Оглядач» збирає офіційних представників ЦСК Гартленд

Запрошую активних прихильників Великого Переходу зареєструватися офіційними представниками Центру стартап-культури Гартленд і взяти участь у конференції, яка відбудеться у червні 2018 року.

180318konferenciya.jpg

До зустрічі, друзі!
До зустрічі, друзі!

Підготовка до зібрання активістів стартап-культури знаменує перехід спільноти «Народний Оглядач» на вищий організаційний рівень.

Досі ми займалися перетворенням себе і навколишнього світу в індивідуальному порядку, на власний розсуд, шляхом імпровізації, спроб і помилок. Відтепер починаємо об’єднувати особисті досвіди і формувати систему колективного досвіду. За основу беремо концепцію Тотальної освіти з її гаслом «Навчайся працюючи! Працюй граючись! Всі навчають всіх!».

Нагадаю, що 31 конференція започаткувала перехід «Народного Оглядача» від етапу «проект» (організація, соціальна машина) до етапу «стартап» (соціальний організм).

Перевага стартапу в тому, що він твориться власними силами (з мінімальними зовнішніми інвестиціями або взагалі без них), має потенціал швидкого росту і високої прибутковості.

Головними чинниками успішності стартапу є сила самореалізації, вдала організаційна модель і монополія на товари та послуги, яка дозволяє йому розвиватися без конкуренції. Монополія, принаймні на початковому етапі розгортання стартапу, забезпечується високою інноваційністю.

Монополія Центру стартап-культури Гартленд забезпечується тим, що він пропонує унікальний продукт – Світло – у вигляді вищих знань та гармонізуючої енергії. Унікальною послугою нашого Центру є піднесення у простір позитивних подій – аж до Простору волі. Осередки Центру діють як магічні ліфти, які піднімають на вищі поверхи буття.  

Кожен, хто забажає стати офіційним представником Центру, отримає:

  • пряме спілкування з організованою спільнотою однодумців;
  • доступ до впорядкованих і перевірених знань;
  • спеціальну літературу та атрибутику;
  • статус магістра постіндустріальної філософії;
  • підтримку Центру у формуванні місцевого осередку.

Уже сьогодні кожен гравець НО може отримати статус представника ЦСК Гартленд шляхом самореєстрації. З цією метою йому необхідно написати про своє рішення у власному блозі з тегом «Представник ЦСКГ».

Зареєстровані представники будуть персонально запрошені на конференцію, яка відбудеться 23–25 червня 2018 року. У конференції візьмуть участь тільки представники ЦСК Гартленд.

Додаткова інформація у статті: Створюємо місцеві представництва Центру стартап-культури Гартленд.

Сміливіше, друзі!

Царство боже здобувається силою, і ті, що застосовують силу, схоплюють його!    

Wardruna - Algir - Stien Klarnar


Попередні статті:
 
Наші інтереси: 

Оздоровлюйся! Роби те, що любиш! Тримайся за своїх!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка