Важливість: 
5
Наш розвиток у лютому 2018: паперовий альманах і радіоканал «Гартленд». Прошу підтримати енергією!

З середини лютого починаємо передплату першого випуску журналу «Гартленд». До кінця місяця всі бажаючі зможуть його придбати за гали і отримати поштою. 

171231gartlend.jpg

Хай Буде!
Хай Буде!

Найбільшим здобутком січня 2017 стало формулювання концепції українського націоналізму як ідеології постіндустріальної цивілізації. Цій темі присвячені статті та відеофільми:

Створено сайт журналу «Гартленд» з адресою Гартленд.укр і розроблено макет для видання паперової версії журналу.

З середини лютого починаємо передплату першого випуску «Гартленда» – і вже до кінця місяця всі бажаючі зможуть його придбати за гали.  

Журнал спочатку виходитиме як альманах приблизно один раз на два місяці, згодом перейдемо на щомісячний регулярний випуск.

Усі статті журналу озвучуватимуться, тобто його можна буде не лише читати, а й слухати.

Починаємо практичне формування АНСДП у вигляді цивілізаційної гри «Гартленд» – початок гри буде оголошено в нашому наступному відеофільмі Intermarium.TV.    

Продовжуємо серію змістовних публікацій про найголовніше в Україні і світі. При цьому нас найбільше цікавить те, на що ми можемо вплинути, – на свої саморозвиток і самоорганізацію. Відтак у центрі уваги – поліпшення здоров’я, фізичне вдосконалення, розвиток лідерських якостей, ефективне управління. Серед запланованих публікацій – нові настанови Браяна ТрейсіДональда ТрампаРальфа Емерсона та інших авторів.

Шукаємо додаткові інструменти просування нашого світогляду серед потенційних однодумців. Цій справі має допомогти поширення книги «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017)

Описані вище напрямки потребують праці, часу і грошей. Прошу підтримати нашу спільну справу щедрими дарами!

Творимо!

Wardruna - Algir - Stien Klarnar

Наші інтереси: 

Вгору просування - без краплі вагання! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка