Нам начхати на погрози Авакова — майданівці
Нам начхати на погрози Авакова — майданівці
"Мені і всім тут людям, начхати на погрози Авакова, що він може застосувати силу. Нехай застосовує, якщо воно дурне. Побачимо, що тоді буде. Ми не боїмось силового розгону. Зараз головне — це врятувати країну. Все інше нам байдуже. Якщо пан Аваков нічого не розуміє, то нехай прийде і поспілкується з нами. Тоді ми його почуємо. Якщо у Авакова є якісь пропозиції чи зауваження, то нехай приходить сюди. Будемо розповідати все, що думаємо один про одного", - розповів він.
На уточнююче запитання журналіста: "Чи готові сотники розблокувати відомство?" Приходько відповів: "Нам сама будівля не потрібна. Ми вимагаємо закриття кордону. Розблокуємо вхід, якщо до нас прийдуть представники влади з якими будемо спілкуватися з цього приводу".
Зазначимо, 12 червня з 7 години ранку близько 200 сотників Майдану пікетують приміщення Державної прикордонної служби. Вимагають закрити кордон та звільнити керівника відомства Миколу Литвина і двох його заступників. Біля центрального входу відомства сотники поклали шини та коктейлі Молотова. Робітників структури у приміщення не впускають. До майданівців зранку приїжджав заступник Авакова Микола Величкович. Він пообіцяв передати вимоги людей міністру. У відповідь Аваков лише попередив учасників акції про можливість силового розблокування будівлі.