Важливість: 
3
Надії Путіна та власні невдачі за п'ять років. Головне з інтерв'ю Порошенка

Ні на які торги, ні на які підкилимні домовленості Україна ніколи не піде, і Крим буде повернутий Україні. Ми зробимо все можливе, щоб це було якнайшвидше. Одразу ж після президентських виборів.

Президент Петро Порошенко дав інтерв'ю телеканалу "Україна". НВ зібрало головні заяви глави держави.

Путін заявляв, що він сподівається на те, що буде обраний будь-хто, крім Порошенка. Для того, щоб нова українська влада приповзла на колінах і подарувала йому Крим.

Ми звільнимо Крим. Сумнівів в цьому в мене немає. Те саме буде з Донбасом. Я не виключаю, що відразу ж після виборів у нас буде прогрес по блакитним шоломам, наголошую, що юрисдикція СММ ОБСЄ – це не тільки Донбас, але і Крим. І ми маємо абсолютно чіткий план, буквально потижнево, що ми маємо робити для цього.

Перше, що не вдалося, – це відновити територіальну цілісність України. Не вдалося звільнити Крим, не вдалося звільнити Донбас, хоча ми звільнили дві третини окупованого Донбасу. І тільки пряма озброєна агресія регулярних військ Російської Федерації зупинила просування наших військ на схід для звільнення до державного кордону.

Друге, що не вдалося – це є боротьба з бідністю. І дуже суттєвого удару по українській економіці завдала війна. І лише зараз, після проведення потужного комплексу реформ, коли відновилося економічне зростання, коли створений фундамент державності, ми запроваджуємо рішучий наступ на бідність.

Україна створила нову армію. І саме армія, а не підписані папірці, є гарантом суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

Україна забезпечила державну платформу захисту української мови. Причому ми захищаємо права національних меншин говорити своєю мовою.

Ми уклали томос про автокефалію церкви, ми зробили укладення угоди про асоціацію, відкрили ринки Європейського Союзу, поглиблену та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, зроблений безвіз.

Ми створили нову українську школу.

Про те, що підвищення пенсій, монетизація субсидій, збільшення виплат на дитину перед виборами нагадують підкуп виборців

Дійсно, саме так і каже наша опозиція. Більше того, вони зареєстрували проект рішення Верховної Ради, вони вимагають, щоб негайно були припинені виплати пенсіонерам, монетизація субсидій, щоб негайно були припинені виплати одноразових компенсацій, - не дочекаються.

Президент Порошенко наголошує, що боротьба з бідністю – це його програма на наступні п’ять років.

Мова йде не про перемогу Петра Порошенка. Мова йде про перемогу України і українців або Путіна і “русского мира”.

Ні в якому разі ми не маємо підтримати або популістів, або маріонеток опальних олігархів, які втекли з України. Принципово важливо, щоб в питаннях перемоги України і перемоги Путіна точно перемогла Україна. Саме так буде і 31 березня.

 

 

Наші інтереси: 

Матеріал для тих, хто не дивиться телебачення. Але це треба знати, щоб розуміти, за кого голосувати.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка