Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Нація зробила ще один потужний крок вгору

На День Незалежності в Києві відбулась Хода ветеранів російсько-української війни. Ця Хода наочно продемонструвала, наскільки «уЗеленського» не розуміють макросоціальних процесів, що відбуваються в Україні. І стала серйозним попередженням проти нерозумних дій ОПУ. 

Відміна військового параду на День Незалежності була нерозумною ідеєю. З одного боку, можна зрозуміти Зеленського, який у хаосі 2014 року кілька разів благополучно ухилився від  повістки у військкомат і тепер дуже не хоче дивитись в очі військовим. Навіть більше, він як дитина просто хоче заплющити очі і не бачити якусь проблему, з надією, що якщо не бачиш – то і проблема зникає. От саме так Зеленський хоче не бачити війни. Але життя – це не дитячий світ. Тут від війни очі не сховаєш. І ветерани спокійно це продемонстрували.

Одразу після заяви ОПУ про відміну військового параду ініціативні групи ветеранів оголосили, що проведуть свій власний парад у вигляді ходи ветеранів без жодної державної підтримки. Спочатку «уЗеленського» реагували на цю ініціативу, як на війну – заплющили очі і робили вигляд, що нічого не відбувається. Проте, коли стало ясно, що хода ветеранів буде доволі потужною, то терміново стали придумувати якійсь офіціоз – невеликий військовий парад з нагнаними бюджетниками і працівниками шоу-бізнесу. «УЗеленського» реально не зрозуміли, що саме відбувається.

А відбувається дорослішання новітньої української нації, яка зародилась на Майдані і у вихорі цієї війни.

На Ходу ветеранів в оргкомітеті зареєструвалось 10 тисяч чоловік. Прибуло ж набагато більше. За даними поліції в колонні ветеранів йшло 15 тисяч чоловік (на мій погляд, дані помітно занижені). Ви уявляєте, що таке 15 тисяч військових, які мають бойовий досвід? Це 5 бригад. Різних родів військ. Які самі зорганізувались, зібрались в столиці, вишикувались у колони і пройшли головними вулицями Києва. Без сміття, без пияцтва і бійок, навіть нікому ноги не віддавили. Тиха спокійна впевненість.

А ще більше людей вітали ветеранів. Знову ж такі за даними поліції тільки на Майдані було 50 тисяч людей. Але ж люди стояли вздовж всього маршруту від парку Шевченка до Майдану. І понад годину безперервно звучало тисячеголосе «Дякуємо!».

Після Ходи ветерани зібрались на Михайлівській площі, де провели спільний молебень за загиблими на цій війні. Після чого тихо розійшлися.

Саме так і відбувається самоорганізація української нації. В потрібний момент, без наказу, із нічого з’являються шаблі, рушниці, сотні, бригади. І цього ніколи не зрозуміють ті, хто звик все вимірювати грошима.

Ця Хода наочно продемонструвала, наскільки «уЗеленського» не розуміють макросоціальних процесів, що відбуваються в Україні. І стала серйозним попередженням проти нерозумних дій ОПУ. Адже, якщо у відповідь на невдалу ідею з відміною параду відбувся такий потужний неофіційний парад, то відповіді на інші нерозумні дії адміністрації можуть бути ще потужнішими.

І ще одне емоційне спостереження: коли бачу багато людей у поліцейській формі, то відчуваю якійсь незатишок, небезпеку, загрозу, намагаюсь їх уникнути. А коли 24 серпня бачив навколо стільки людей у військовій формі, то навпаки – було відчуття спокою і безпеки, як в дитинстві на руках у мами і тата.

 

Наші інтереси: 

Становлення новітньої української нації - вимога історичного процесу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Натисни кнопку!

Вічне життя: 7 необхідних компонентів режиму керованої молодості

Творення нової цивілізації – це надзвичайно тривалий процес. Для досягнення в ньому успіху треба жити не просто довго, а дуже довго. Ще десяток років тому вершиною наших мрій у цій справі було...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Чудово! Дякую, Володю!

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Чудово! Дякую, Володю!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Зворушливий репортаж Влодку, дякую !
Таких відчуттів не мала підчас перегляду телевізійних передач...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Звертає увагу зростаючий рівень самоорганізації українського суспільства.

Перший Майдан 2004 року - це був аморфний натовп, протестуючий проти влади. Реакція на несправедливість.

Другий Майдан 2013 року - також протест, вимушена реакція на дії влади і багато хаосу. Але вже не натовп, а структурування на сотні.

Цього разу - чітка самоорганізація і жодного протесту. Це була демонстрація спокійної сили. З власної ініціативи. Далі буде.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Щербина.
0
Ще не підтримано

Саме так. Цього разу це не був протест, вимушена реакція на щось чи відчайдушний заклик до справедливости. Був простий посил: "Ми хочемо парад, і ми його проводимо!"

Творю, отже існую.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Пробудження України-пульсара !
https://www.ar25.org/node/19449

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !