Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На Сумщині у селі, де звільнився дільничний, ветерани АТО організували власний патруль

Місцева влада та спонсори допомогли з забезпеченням загону. Дільничного у селі нема - звільнився. От і вирішили сформувати громадський патруль.

У селі Пустовійтівка на Сумщині на боротьбу з підлітковим алкоголізмом та хуліганством стали нічні вартові. Щовечора ходять інспектувати вулиці та дискотеки. Стежать, щоби молодь відпочивала чемно, місцеві ветерани АТО, повідомляє ТСН.

Сільський голова веде журналістів на нічну екскурсію місцями, де збирається молодь Пустовійтівки – там зараз пляшки від різного алкоголю, стакани, наїдки. А напередодні під клубом, каже, вигрібали й не таке.

"Бульбулятори, навіть були целофанові обгортки від екстазі", - каже сільський голова В’ячеслав Оврамець.

Дільничного у селі нема - звільнився. От і вирішили сформувати громадський патруль. На охорону  порядку виходять по вихідних, після роботи. Чоловіки різних спеціальностей вдень – ввечері перетворюються на патруль. 

"10 чоловік у цьому громадському формуванні  і з них шість, це костяк –  учасники АТО", - пояснює Оврамець.

Перед чергуванням – інструктаж поліції, перевірка документів і вихід в село. Ще недавно вартові й самі тут гоцали на танцях. Знають звичаї місцевих. Перед танцями – обхід околиць. З вартовими в селі стало спокійніше, каже продавчиня магазину, де зазвичай молодь запасається алкоголем.

Молодь спивається і деградує, констатують патрульні. Цьому треба покласти  край.

"Я сам такий був до армії, до всього цього. А зараз понімаю що в мене мала дитина. Що вона буде бачити далі?" – каже патрульний Валентин Гальченко.

Валентин воював за Луганський аеропорт і під Волновахою. Одразу після  АТО  одружився. На заклик у патруль відгукнувся першим. Дружина – не проти. Сільрада забезпечила  одностроєм,  спонсори – виділили кожному по 250 гривен за зміну. Але вони зголосилися допомагати не за гроші, а заради змін.

Поки що з норовливими місцевими розмовляють та переконують. А як це  не допоможе – фіксуватимуть порушення на натільні камери та передаватимуть до поліції. 

Наші інтереси: 

Змінювати Україну на краще в міру власних можливостей.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...