Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Міністр закордонних справ Великої Британії поснідав у піцерії ветеранів АТО

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

28 лютого 2017 р. до України приїхав державний секретар у закордонних справах Великої Британії Борис Джонсон. Він пропонує провести конференцію про Україну в Лондоні. Джонсон вважає, що не можна допустити продовження російської агресії щодо України.

Про це повідомляє українська служба BBC.

"Ми допоможемо вам ... переконатися, що світ знає про те, що робить Україна і що вона на правильному шляху. Тому ми пропонуємо провести конференцію з українського питання в Лондоні у липні", - сказав британський високопосадовець.

Борис Джонсон поснідав у піцерії, відкритій ветеранами АТО. 

Ось що написав про це у Фейсбук засновник і керівник Pizza Veterano Leonid Ostaltsev

"Сьогодні познайомилися з міністром закордонних справ Великобританії Борисом Джонсоном. Цікавий чоловік. Саме у нас в закладі була його робоча зустріч з нашим мером, але перед цим ми з ним говорили десь хвилин 40 про війну. І знаєте що? Він взагалі нічого не знає про те, що в нас відбувається (або робить вигляд ). Ну і дуже приємно, що сторона Великобританії наполягла на зустрічі саме у нас - завжди раді ".

Наші інтереси: 

Велика Британія активізує свою геополітичну гру. Велика Британія на стороні України. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи