Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На Київщині відкрили «зелену» фабрику з виробництва «розумних» жалюзі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Потужність виробництва у майбутньому досягне 15 МВт на рік. Фабрика в Україні буде першою по-справжньому «зеленою», адже викид шкідливих речовин в атмосферу буде нульовим. Для цього у проекті закладено встановлення на даху будівлі сонячних панелей та вітряків, які будуть повністю забезпечувати фабрику необхідною електроенергією.

Українська компанія SolarGaps оголосила про відкриття в селі Романків на Київщині власної фабрики для виробництва свого флагманського продукту – «розумних» жалюзі з сонячними панелями, повідомляє офійійний портал Кабінету міністрів України.

У повідомленні зазначено, що потужність виробництва у майбутньому досягне 15 МВт на рік.

За задумом компанії SolarGaps, фабрика в Україні буде першою по-справжньому «зеленою», адже викид шкідливих речовин в атмосферу буде нульовим. Для цього у проекті закладено встановлення на даху будівлі сонячних панелей та вітряків, які будуть повністю забезпечувати фабрику необхідною електроенергією.

Також планується виробляти комплектуючі та запчастини для інших проектів відновлюваної енергетики, а згодом створити на виробництві першу подібну тестову площадку для інновацій. Як повідомили представники компанії, попит на українські «сонячні» жалюзі з’являється й за кордоном.

Наші інтереси: 

Створення нових виробничих потужностей в Україні. Ріст економіки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи