Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На Київщині відкрили «зелену» фабрику з виробництва «розумних» жалюзі

Потужність виробництва у майбутньому досягне 15 МВт на рік. Фабрика в Україні буде першою по-справжньому «зеленою», адже викид шкідливих речовин в атмосферу буде нульовим. Для цього у проекті закладено встановлення на даху будівлі сонячних панелей та вітряків, які будуть повністю забезпечувати фабрику необхідною електроенергією.

Українська компанія SolarGaps оголосила про відкриття в селі Романків на Київщині власної фабрики для виробництва свого флагманського продукту – «розумних» жалюзі з сонячними панелями, повідомляє офійійний портал Кабінету міністрів України.

У повідомленні зазначено, що потужність виробництва у майбутньому досягне 15 МВт на рік.

За задумом компанії SolarGaps, фабрика в Україні буде першою по-справжньому «зеленою», адже викид шкідливих речовин в атмосферу буде нульовим. Для цього у проекті закладено встановлення на даху будівлі сонячних панелей та вітряків, які будуть повністю забезпечувати фабрику необхідною електроенергією.

Також планується виробляти комплектуючі та запчастини для інших проектів відновлюваної енергетики, а згодом створити на виробництві першу подібну тестову площадку для інновацій. Як повідомили представники компанії, попит на українські «сонячні» жалюзі з’являється й за кордоном.

Наші інтереси: 

Створення нових виробничих потужностей в Україні. Ріст економіки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи