Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

На Донбасі побільшало снайперів спецпідрозділів РФ – розвідка

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький заявив, що цього року на окупованому Донбасі фіксується збільшення кількості снайперського озброєння та снайперських груп із різних підрозділів спецпризначення РФ. 

"І тут мова йде не лише про снайперський підрозділ ФСБ, інформація про який наявна у відкритих джерелах, але й про інші підрозділи спецпризначення – вони відточують свою майстерність на нашій території в бойових порядках", - сказав він в інтерв’ю агенції Укрінформ.

Скібіцький зазначив, що ГУР МОУ здійснює постійний моніторинг поставок озброєння та військової техніки з території РФ на окуповані території через непідконтрольні ділянки кордону, як і їх бойове застосування на нашій території.

Зокрема, у цьому році, вдалося збити російський безпілотний літальний апарат "Застава", який перебуває на озброєнні тільки в російській армії.

Крім того, воєнна розвідка продовжує фіксувати застосування російських систем радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки, які були прийняті на озброєння РФ, починаючи з 2012 року.

"Бачимо, як росіяни заходять на нашу територію, здійснюють випробування та використання у бойових умовах своїх нових систем озброєння та техніки. Після цього вони повертаються на територію РФ для модернізації та підготовки з метою подальшого застосування у бойових діях", - розповів Скібіцький.

Нагадаємо, нещодавно 22-річного Богдана Коваленка під час бойового чергування було вбито кулею ворожого снайпера під Авдіївкою.

 

Наші інтереси: 

Нагадувати всім невіруючим, що це - російсько-українська війна, яка триватиме, поки українці не знищасть ворога.

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

марічка може поцілити дичину на відстані до 5 км за сприятлової погоди з рушниці Barrett XM109.радію

Зображення користувача Зір Чіткий.

Але для війни проти здичавілих потрібна крім високоточної зброї ще й зброя масового ураження.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)