Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
840

Український снайпер вночі поцілив російського окупанта з відстані 1,8 км

Важливість: 
3

Розроблений і виготовлений в Україні тепловізорний приціл працює вдень і вночі на відстані до 2200 метрів. Це продукт української компанії Thermal Vision Technologies, відому також завдяки бренду ARCHER.

 

"Російського окупанта, інструктора артилерії з Росії, один з наших снайперів зі спецури вночі дістав на відстані 1800 метрів з протитанкової рушниці Дегтярьова калібру 14,5", - пише на своїй сторінці у Фейсбук волонтер Юрій Мисягін з Дніпропетровська.

Він пише про тепловізорний приціл, який їм подарували. Каже, що це найкраще з того, що є сьогодні на ринку."І вдвоє приємніше, що цей приціл розроблений і зроблений в Україні", - пише волонтер. 

Це продукт української компанії Thermal Vision Technologies. Багато хто знає цю компанію за брендом ARCHER.

Також волонтер хвалиться, що незабаром він доправить війську цей тепловізорний приціл, який дозволяє вести вогонь вночі на відстані 2200 метрів. Такий приціл коштує 350 тис. грн.

Мисягін пише, що хоче, аби подібні приціли були в армії України. 

Наші інтереси: 

За останні два роки в Україні підвищується культура володіння зброєю, розробляються нові сучасні зразки зброї, мілітаризується суспільство і твориться якісно нова армія. І це - добре!

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Якщо ворог буде знати,що його досягнуть на такій відстані,то це гарна психологічна перевага.
Ціна на перший погляд висока.Та в можливостях держави це не багато.На 1 млн.дол. виходить 75 таких інструмента.Мало хто побіжить в атаку на відкритій місцевості проти наших воїнів,які будуть озброєні такими ватокосилками.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Володимир Федько.

Приємна новина ! Я, взагалі-то, людина добра... Ще з малечу ніколи не стріляв по горобцях з рогатки. З пневматики також ніколи не стріляв по пташках та кішечках (кішки, то взагалі святе!).
А от коли читаю, що сепара чи окупанта відправили на той світ - приємно!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!