Важливість: 
3
Може краще ведмедів на дебати виведемо? – речник штабу Порошенка

У штабі Петра Порошенка наголосили, що грати за правилами Володимира Зеленського не збираються. Вибори – це не шоу, п’ять років президентства – не телесеріал, який можна вимкнути. 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на ZIK заявив спікер штабу Петра Порошенка Олег Медведєв.

«Ми поважаємо виборців Зеленського, тому намагаємося сприймати трішки неприродні формати ведення кампанії. В деяких питаннях ми йдемо на зустріч, бо дуже важливо, щоб Зеленський вийшов на дебати і країна купувала не «кота в мішку», голосувала не за Голобородька, а бачила справжній портрет Зеленського», – пояснює Олег Медведєв.

Він наголошує: дуже дивно, що Зеленський ініціював здачу аналізів, але зараз уникає того, щоб свою пропозицію довести до логічного кінця.

«Порошенко, задля достовірності, здавав аналізи одразу чотирьом медичним центрам: і приватним, і державним. Ніхто з цих компаній не є друзями чи групою підтримки Порошенка», – каже Олег Медведєв. 

Водночас Зеленський здав аналізи своєму прибічнику, з доволі неоднозначною репутацією, звертає увагу спікер штабу.

«Щоб дати відповіді на всі запитання, які Зеленський поставив, аналіз кров – це замало. Ключовим в експертизі на наркотики є волосся, яке Зеленський не здав. Як наслідок суспільство має більше питань, а ніж відповідей. Враження, що у «Зе!команді» чогось бояться», – підкреслює Олег Медведєв.

«Ми не збираємося вести всю виборчу кампанію за законами шоу-бізнесу. Вибори – це не шоу. Обрати людину на п’ять років – це не дивитися серіал, який, якщо не сподобається, можна виключити. Ми гнучкі, але всю кампанію проводити по правилах Зеленського – не будемо. Нам є що сказати стосовно роботи нашого кандидата, є помилки, які ми визнаємо, є чітка стратегія і перспектива розвитку країни. Постійно бігати по стадіонах і лабораторіях ми не будемо. В цій історії треба ставити крапку і повертатися до змістовного ведення кампанії», – каже Олег Медведєв.

«Суспільство такі дебати влаштують? Воно хоче шоу? Може, краще замість кандидатів ведмедів вивести?», – додає Олег Медведєв.

Нагадаємо, модератором дебатів між кандидатами в Президенти України буде журналіст Павло Казарін. 

 

 

Наші інтереси: 

Нарешті хтось сказав, що потрібно цьому безумству зупинитися і повертатися до змістовного ведення кампанії.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка