Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Москва відкинула вимоги Меркель і Макрона щодо українських моряків

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство закордонних справ Росії 29 грудня відкинуло вимоги лідерів Німеччини та Франції про звільнення українських моряків, утримуваних у московських СІЗО.

«Берлін і Париж безапеляційно звинувачують Росію в якихось порушеннях прав людини в Криму, ескалації напруженості в Азовському морі і Керченській протоці, висувають на нашу адресу неприйнятні вимоги», – ідеться в заяві МЗС Росії.

«Що ж до судноплавства в Керченській протоці, то російська сторона продовжує забезпечувати свободу судноплавства в цьому регіоні», – стверджує російське зовнішньополітичне відомство.

Речник Кремля Дмитро Пєсков підтвердив також, що російський президент Володимир Путін обговорив вимоги звільнити моряків із канцлером Німеччини Анґелою Меркель. Проте, як цитують Пєскова російські інформагенції, Росія «діятиме відповідно до російського законодавства».

Канцлер Німеччини Анґела Меркель увечері 28 грудня в телефонній розмові з президентом Росії Володимиром Путіним вдруге впродовж однєї доби висловилася за звільнення українських моряків.

Раніше 28 грудня в спільній заяві канцлер Німеччини Анґела Меркель і президент Франції Емманюель Макрон вимагали від Росії гарантувати вільне і безперешкодне проходження всіх суден через Керченську протоку і негайно звільнити українських моряків, захоплених російськими силовиками.

Довідка:

25 листопада російські силовики у Керченській протоці відкрили вогонь по українських кораблях, захопили їх і 24 членів їхніх екіпажів. Троє моряків при цьому були поранені. Усіх захоплених українців утримують у СІЗО в Москві. Українська влада визнає їх військовополоненими.

Дії Росії в районі Керченської протоки критикують у низці європейських країн і США. У НАТО заявили, що уважно стежать за розвитком подій у Керченській протоці і закликали до стриманості й деескалації напруги.

Наші інтереси: 

Москва вчергове показала свій розбійницький характер. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Меркель і Макрон проявили принциповість у питанні про агресію Росії у Керченській протоці. Зрозуміло, що з одного боку вони зацікавлені в гарних стосунках з Росією; з іншого дії Росії, що дестабілізують ситуацію в районі Чорного і Азовського морів, викликають у них, як лідерів країн-членів НАТО, серйозне занепокоєння.

Крім того, вони відчувають тиск США, який буде посилюватися! У Меркель є ще одна головна біль - проект "Північний потік - 2", проти якого виступають США, Україна, Польща та ряд інших країн. І передчуття санкцій, які можуть ввести США проти німецьких фірм, пов'язаних з цим проектом.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Наразі можна чекати чергових санкцій проти Росії, які будуть вводити США, Німеччина і Франція.

Пропоную ввести персональні санкції проти родичів керівництва Росії та олігархів, що підтримують Путіна, які проживають чи навчаються в країнах Заходу, - оголошення персонами нон грата і висилку з країн проживання!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Всі ці заяви західних лідерів виглядають так: і рибку з'їсти і кісточкою не подавитися

ВС

Зображення користувача Ігор Каганець.

Тим не менше, це корисно для інформаційного простору Європи - ще більше людей дізнається про московську агресивність і нахабність.

Володимир Самотий каже:
Всі ці заяви західних лідерів виглядають так: і рибку з'їсти і кісточкою не подавитися

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Друже Володимире, чому такий скепсис і недовіра до дій західних лідерів!?

Якщо аналізувати дії політиків, то перш за все треба дивитися на ці дії з точки зору інтересів тієї держави, яку очолюють ці політики. Оскільки вони діють, перш за все, згідно інтересів своєї країни. Другий погляд - це вже з точки зору інтересів України. Тут ми можемо говорити про корисність чи про шкідливість цих дій.

Хочу наголосити ще на одному аспекті - ми читаємо і чуємо лише те, що нам дозволили почути і прочитати політики, і що донесли до нашого зору і слуху ЗМІ! Як розмовляла Меркель з Путіним ми не знаємо, і навряд чи дізнаємося. Про що розмовляли Меркель і Макрон ми теж не знаємо, і навряд чи дізнаємося.

Однак те, що Меркель і Макрон заявили Путіну про неприпустимість утримання українських моряків у полоні - це вже крок вперед у ставленні Німеччини та Франції до Росії!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Мені цікаво, ЯКОЮ МОВОЮ Меркель вела розмову з Путіним?
Якщо німецькою, то все нормально; якщо ж російською, то це вже слабкість!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!