Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 0
 • Переглядів: 0

«Міськлікарня» чи приватний медичний центр? 5 аргументів для прийняття зваженого рішення

Коли мова заходить про збереження здоров’я та життя, ми прагнемо обирати найкраще. Проте в суспільстві побутує думка, що «не все те золото, що блищить», а отже не всі ті послуги найякісніші, що дорого коштують. Далі ми спробуємо спростувати деякі міфи та дати обґрунтовані аргументи для прийняття зваженого рішення щодо подальшого лікування.

Звісно, якість лікування може значно варіюватися залежно від конкретного закладу, регіону та типу медичних послуг. Ми спробуємо дещо узагальнити, проте аргументи «за» та «проти» вибирали, виходячи з прикладу конкретного медичного закладу — центру «ІМПУЛЬС», що у Києві (офіційний сайт — https://impuls24.com.ua/uk/)

Державний та приватний сектор медичних послуг: порівняння

Порівнювати слід за результатами, скаже ви, і буде праві. А з чого починати, коли до результату ще далеко? 

Фактори, які слід врахувати при порівнянні медичних закладів:

Ознака для порівняння

Державний медичний заклад

Приватний медичний заклад

1. Вартість

Низька вартість, або безкоштовні послуги

Вартість лікування може варіюватись від «доступної» до «захмарної» 

2. Термін очікування

Може бути довгим через велику кількість пацієнтів

Як правило, короткий

3. Медичний персонал

Фахівці з відповідною медичною освітою

Більше можливостей для спеціалізованого персоналу

4. Обладнання та технології

Середній або низький рівень

Високий або середній

5. Якість обслуговування

Середня

Індивідуальний підхід до пацієнтів, враховуючи їх побажання та комфорт

Державні заклади, як правило, надають базові медичні послуги, тоді як приватні можуть мати більший спектр послуг та спеціалізацій та й у разі екстрених ситуацій державні лікарні можуть бути більш доступними через систему екстреної медичної допомоги, проте сучасні приватні заклади теж часто мають карети «швидкої допомоги». 

Що ще важливо — це репутація та рекомендації — порівнюйте відгуки від реальних пацієнтів для обох типів закладів.

У кожному конкретному випадку важливо зважити на особисті обставини та потреби, а також здійснити детальне дослідження перед тим, як зробити вибір між державним та приватним медичним закладом.

Переваги приватних медичних центрів, про які варто знати

Приватні медичні центри мають вагомі плюси для пацієнтів:

 • Швидший доступ. Пацієнти можуть отримати призначення на обстеження, консультацію або лікування значно швидше, ніж у державних закладах.
 • Вища якість обслуговування. Приватні центри зазвичай намагаються надати більше індивідуального підходу до пацієнтів, забезпечуючи зручний режим, комфортне оточення та персонал, що готовий відповідати на всі запитання.
 • Сучасне обладнання. Інвестувати у сучасне медичне обладнання та технології, що дозволяє забезпечити більш точні та ефективні діагностику та лікування — це те, що може собі дозволити конкурентоздатний медичний центр, що має кошти та прагнення до розвитку.
 • Більший вибір лікарів. Пацієнти в приватних центрах часто мають можливість вибирати лікаря за своїми перевагами та потребами.
 • Конфіденційність. Подекуди високі стандарти конфіденційності — це те, що може бути особливо важливим для деяких пацієнтів.

Проте є і деякі мінуси:

 • Вартість. Найбільша проблема для більшості незаможних громадян. Ціни за медичні послуги можуть бути значно вищими, ніж у державних закладах, і це може ставити їх поза досяжністю деяких пацієнтів.
 • Можлива комерціалізація. Деякі приватні центри можуть ставити фінансовий інтерес вище за інтереси пацієнтів, що може впливати на рішення про лікування, проте від цього є «ліки» — читайте реальні відгуки та реальні історії пацієнтів цих закладів. 
 • Обмежена спеціалізація. В деяких регіонах може бути обмежений вибір спеціалізованих медичних центрів у сферах, які не є масовими.
 • Відсутність екстреної допомоги. Приватні заклади можуть не завжди надавати екстрену медичну допомогу, як це роблять державні лікарні.

Що обрати, якщо прагнеш якісного результату?

Медичний центр «ІМПУЛЬС» — це сучасна приватна медична клініка, яка пропонує ряд важливих та високоякісних медичних послуг. 

Центр відомий своєю спеціалізацією на терапії, кардіології та неврології, а також фахівці «Імпульсу» надають підтримку пацієнтам, які потребують реабілітації після інсультів та травм.

Однією з ключових переваг цього центру є його комплексний підхід до медичної допомоги. Власне реанімаційне відділення гарантує, що в разі виникнення екстрених ситуацій пацієнти отримають невідкладну та висококваліфіковану медичну допомогу.

Наявність діагностичного відділення та лабораторії свідчить про високий рівень технологічного обладнання. Це дозволяє клініці забезпечити точну та швидку діагностику, що є ключовим елементом ефективного лікування.

Команда фахівців центру «ІМПУЛЬС» є його найбільшою силою.Фахівці, що спеціалізуються на терапії, кардіології та неврології, гарантують пацієнтам найкращу можливу медичну допомогу. Реабілітаційна підтримка для пацієнтів, які пройшли інсульт чи травму, є великим кроком вперед у поліпшенні якості їхнього життя.

Наявність швидкої допомоги в медичному центрі «ІМПУЛЬС» є додатковою гарантією безпеки та ефективності. Це особливо важливо в екстрених випадках, коли кожна секунда має значення.

Спеціалізована команда фахівців, сучасне обладнання та широкий спектр послуг роблять подібні центри важливими гравцями у сфері медичної допомоги.

Наші інтереси: 

Здоров'я, лікування, медицина.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи