Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Місія всесвітньої української держави-громади Третій Гетьманат

Світ:

Сучасна цивілізація переживає тотальну кризу, яка зачіпає всі сторони нашого життя: клімат, екологію, міжнародні стосунки, культуру, сім’ю, генофонд тощо. Причиною кризи є «цивілізаційна старість», проявом якої є відхід людства від природних законів і все більше слідування «лівим шляхом». Ця криза може закінчитися або катастрофою, або радикальним оновленням-омоложенням з поверненням до законів Прави і переходом на вищий культурно-цивілізаційний рівень.

Попередні статті:

Правий і лівий шлях

Людина, етнос, Всесвіт

Нумерологія і символіка Переходу

Місія Людини

Основи нової цивілізації будуть закладені глобальною організаційною структурою, яка виявиться найбільш конкурентоспроможною і переможе в сучасній боротьбі за існування. Головним чинником конкурентоспроможності є оволодіння Силою, яку дає єдність з Творцем та створеним ним Всесвітом. Ця єдність досягається через цілеспрямоване слідування природі Людини і Всесвіту, «вписування» у природні цикли.

Місія Третього Гетьманату полягає в започаткуванні вищої планетарної культурно-цивілізаційної системи через відновлення природного ладу-порядку. Поетичною мовою «Бгаґавад-ґіти» (індо-арійської «Божественної пісні») це звучить так: «Коли беззаконня розхитує світу основу, тоді сам із себе народжуюсь знову і знову».

Діяльність глобальної держави-корпорації Третій Гетьманат є формою реалізації її членами своєї людської місії.

-------------------------------------

В тему:

Глобальна криза і Великий перехід

Суперкорпорація Україна

До всесвітньої української держави-громади

Всесвіт за нас!

На порозі Реформації

Бі-Бі-Сі про перехід до Третього гетьманату

В тему: 
Підписуюсь на новини