Народний Оглядач's picture
Народний Оглядач

Місія всесвітньої української держави-громади Третій Гетьманат

Світ:

Сучасна цивілізація переживає тотальну кризу, яка зачіпає всі сторони нашого життя: клімат, екологію, міжнародні стосунки, культуру, сім’ю, генофонд тощо. Причиною кризи є «цивілізаційна старість», проявом якої є відхід людства від природних законів і все більше слідування «лівим шляхом». Ця криза може закінчитися або катастрофою, або радикальним оновленням-омоложенням з поверненням до законів Прави і переходом на вищий культурно-цивілізаційний рівень.

Попередні статті:Правий і лівий шляхЛюдина, етнос, ВсесвітНумерологія і символіка ПереходуМісія ЛюдиниОснови нової цивілізації будуть закладені глобальною організаційною структурою, яка виявиться найбільш конкурентоспроможною і переможе в сучасній боротьбі за існування. Головним чинником конкурентоспроможності є оволодіння Силою, яку дає єдність з Творцем та створеним ним Всесвітом. Ця єдність досягається через цілеспрямоване слідування природі Людини і Всесвіту, «вписування» у природні цикли.Місія Третього Гетьманату полягає в започаткуванні вищої планетарної культурно-цивілізаційної системи через відновлення природного ладу-порядку. Поетичною мовою «Бгаґавад-ґіти» (індо-арійської «Божественної пісні») це звучить так: «Коли беззаконня розхитує світу основу, тоді сам із себе народжуюсь знову і знову».Діяльність глобальної держави-корпорації Третій Гетьманат є формою реалізації її членами своєї людської місії.-------------------------------------

В тему:Глобальна криза і Великий перехідСуперкорпорація УкраїнаДо всесвітньої української держави-громадиВсесвіт за нас!На порозі РеформаціїБі-Бі-Сі про перехід до Третього гетьманатуВ тему: 
Підписуюсь на новини