Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Міноборони Великої Британії заявило, що Росія втретє з 2014 року змінила підхід до війни в Україні

Категорія:

Росія більше не планує захоплювати нові території, але хоче виснажити Українську армію. Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, вважаючи, що переваги Росії в населенні та ресурсах зрештою виснажать Україну.

Про це пише міністерство оборони Великої Британії.

"З 2014 року стратегічна мета Росії в Україні, ймовірно, була незмінною – контролювати свого сусіда. Протягом 2014-2021 років вона домагалася цієї мети шляхом підривної діяльності, розпалювання неоголошеної війни на Донбасі та анексії Криму. 24 лютого 2022 року Росія спробувала новий підхід і почала повномасштабне вторгнення, намагаючись захопити всю країну та скинути її уряд. До квітня 2022 року Росія зрозуміла, що це не вдалося, і зосередилася на розширенні та формалізації свого панування над Донбасом і півднем", – йдеться в повідомленні.

Британські військові кажуть: прогрес виявився повільним і «надзвичайно дорого» коштував Росії.

"Останніми тижнями Росія, ймовірно, знову змінила свій підхід. Тепер її кампанія, швидше за все, спрямована на виснаження Української армії, а не на захоплення значних нових територій. Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, вважаючи, що переваги Росії в населенні та ресурсах зрештою виснажать Україну", – повідомляє Британське міноборони.

Наші інтереси: 

Бути готовими до тривалої війни. А поки вона триває, проводити необхідні зміни всередині України. Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи