Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Міністр Кабінету міністрів Дубілет питає громадян про доцільність скасування медичних довідок

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Наскільки необхідна необхідність довідок. З одного боку, вони призводять до зайвої бюрократії, видаткам, а самі довідки часто просто продаються. З іншого боку, може, це має позитивний вплив на здоров’я українців?

Про це Дмитро Дубілет написав на своїй сторінці у Facebook.

“В Україні є таке явище, як медичні довідки, які наша держава вимагає у самих несподіваних місцях.

Наприклад, у держслужбовців при прийомі на роботу вимагають дві медичні довідки (психіатр та нарколог). Або славнозвісна довідка у басейн.

Наскільки ці вимоги виправдані? З одного боку, вони призводять до зайвої бюрократії, видаткам та навантаженню лікарень, а самі довідки часто просто продаються. З іншого боку, може, це має позитивний вплив на здоров’я українців?

У Західних країнах такого зазвичай немає. Для мене це аргумент на користь скасування таких вимог.

Хочу дослідити це питання детальніше. Напишіть, будь ласка, у коментарях, у яких ситуаціях держава у вас вимагала зайву медичну довідку? Дякую!”, - закликав міністр українців.

Наші інтереси: 

В Україні будь-яку довідку можна купити. То може варто "прикрити цю лавочку"? Бо ж гроші за куплені довідки не йдуть в бюджет.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Треба "прикрити цю лавочку"!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

Довідки - це залишки совкової індустріальної машини. Який сенс вимагати документи, які не викликають довіру, бо куплені чи підроблені. Це ще один паразитичний процес.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Якщо басейн справді хоче контролювати стан своїх відвідувачів, то потрібні не довідки, а лікар на місці, якому довіряють.

Все, що робиться з власної волі, – добро!