Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 17
  • Переглядів: 18

Міністерство внутрішніх справ ФРН найняло вчених для нагнітання істерії та жорсткого локдауну – Welt am Sonntag

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Деталі листування МВС Німеччини з науковими установами щодо підготовки катастрофічного сценарію епідемії коронавірусу для виправдання карантину опублікувала 7 лютого німецька газета Welt am Sonntag.

210215ministrvnutrishnihspravfrngorstzeehoferhorstseehofer.jpg

Міністр внутрішніх справ ФРН Горст Зеехофер (Horst Seehofer)
Міністр внутрішніх справ ФРН Горст Зеехофер (Horst Seehofer)

19 березня, тобто за кілька днів до введення в Німеччині першого карантину 22 березня 2020 року, статс-секретар МВС ФРН Маркус Кербер (Markus Kerber) звернувся до дослідників для розробки сценарію епідемії, який би виправдав введення в країні жорсткого карантину і дозволив застосувати «превентивні та репресивні заходи» – повідомляє видання.

Науковці розрахували «найгірший сценарій», згідно з яким понад мільйон людей у ​​Німеччині можуть загинути від коронавірусу, якщо соціальне життя продовжуватиметься так, як це було до пандемії. Цей сценарій мав бути таємним, проте негайно почав поширюватися через різні засоби масової інформації за кілька днів до запровадження карантину.

Цю переписку виданню Welt am Sonntag вдалося отримати завдяки багатомісячному правовому спору групи юристів з Інститутом Роберта Коха (RKI).

Варто нагадати, що на початку березня 2020 року провідний німецький вірусолог Крістіан Дростен (Christian Drosten) говорив про коронавірус як про легку інфекцію. При цьому він заявляв про необхідність захистити групи населення старші 65 років, але жодної мови про жорсткий карантин не було. Навпаки, він розраховував на те, що молодь перенесе інфекцію безсимптомно і до осені 2020 року виробиться колективний імунітет.

Проте вже в другій половині березня тон його рекомендацій різко змінився і він заявив про необхідність вводити жорсткі обмеження.

Незадовго до початку вищенаведеного листування Маркуса Кербера з науковими установами, президент RKI Лотар Вілер (Lothar Wieler) і вірусолог Крістіан Дростен відвідали Міністерство внутрішніх справ ФРН. Це наводить на думку про політичне замовлення на істерію навколо коронавірусу. 


В Україні подібна ситуація. Про це у статті: А ось і «тато українського карантину» – безглуздого й нещадного: розслідування «Наші гроші» (відео).

Наші інтереси: 

Вивести брехунів на чисту воду. 

Теги:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

ПОЧУЛИ: ВИНОШУЮТЬ БРЕХУНІВ НА ЧИСТУ ВОДУ, І ДІЮТЬ !

"30+ справжніх експертів у галузі охорони здоров'я, передових журналістів та законодавців, які діляться практичними стратегіями для зміцнення нашого здоров'я, свободи та суверенітету"

https://healthfreedomsummit.com/

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Особливо цікаве ставлення до "безсимптомного фарсового носія" !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Якщо ти здоровий, то хвороби передати не можеш, чи як ?
Хто підсилить цю логіку ?

Дякую за відповідь, її очікує багато хто !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Микола Стригунов.

Шановна добродійка Зірко, тут взагалі, йдеться про те, що хоробрі люди керуються логікою та знаннями, а більшість зі страху просто відкидає логіку. І, це - на рівні інкстинтів! Все йде до того, що люди, які відкидають логіку, просто швидко помруть. Справа тут в тому, аби вони не прихопили за собою інших.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Так, але питання залишається : чи правда, що здорова людина, стійка до вірусу, може таки його передати ?
Бо коронабіси твердять, що навіть здорові діти заразливі. Чи хтось бачив десь науково заперечуюче пояснення ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !