Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Мерія Ківерців таки уклала угоди на 145 млн для будівництва стадіону замість дронів

Категорія:

Такі великі витрати під час війни викликали суспільне обурення в червні, коли стало відомо, що у селі з населенням 14 тисяч під час війни хочуть витратити 145 млн грн. На ці гроші можна купити більш як 6 тисяч FPV-дронів.

23082202.jpg

Фото: Наші гроші

Але чиновники не були б чиновниками, якби не вміли "освоювати" державні кошті. Навіть під час війни.

«Будівельна корпорація «РСГ» виграла спір в АМКУ та примусила мерію міста Ківерці (Волинська обл) 14 серпня укласти з нею угоди на будівництво стадіону на 145,04 млн грн, про що повідомляється в системі «Прозорро», пише сайт "Наші гроші".

В червні Гуманітарний відділ Ківерцівської міськради оголосив дві закупівлі на ремонт футбольного поля і бігових доріжок. В обох випадках на відкритих торгах з результатом 72,57 млн грн та 72,58 млн грн перемогла «Будівельна корпорація «РСГ».

Мер міста Олександр Ковальчук повідомив, що хоче перетворити Ківерці на «спортивну столицю області», порівнюючи своє місто з населенням у 14 тисяч та Луцьк. Для цього він планує знести старий стадіон, а замість нього побудувати новий – зі штучним полем та новим освітленням.

Такі великі витрати на об’єкти, не пов’язані з обороною у розпал війни з Росією, викликали суспільне обурення. На 145 млн грн можна купили більш як 6 тисяч FPV-дронів, кожен з яких може вбити російського солдата або завдавати ударів по ворожій техніці.

На це мер Ківерців відповів, що «військовослужбовці з 50, 51, 53 батальйонів поки допомоги не потребують, адже забезпечені усім необхідним. А коли захисники повертатимуться з фронту, то мають бачити, що влада не протирає штани, а щось робить, і військові не дарма захищають нас».

Після цих скандальних висловлювань Національна поліція прислала в мерію листа про те, що замовник у тендерній документації не встановив вимогу про надання антикорупційної програми та наказу про призначення уповноваженого з реалізації антикорупційної програми від учасника. Відтак замовник анулював торги на стадії, коли вже були подані пропозиції учасників.

Компанія «РСГ» вирішила, що скасовання тендерів порушує її права та поскаржилась в Антимонопольний комітет. Тендерна Комісія погодилась з тим, що відсутність вимоги про антикорупційну програму та уповноваженого в учасника не є підставою для скасовування торгів.

На основі цього рішення АМКУ Гуманітарний відділ Ківерцівської міськради 14 серпня уклав дві угоди з «Будівельною корпорацією «РСГ» на будівництво стадіону вартістю понад 145 млн грн.

По одній з цих закупівель була дешевша пропозиція від ТОВ «Стиль-Декор», яке пропонувало виконати роботи по футбольному полю за 63 млн грн, тобто на 9 млн грн дешевше від майбутнього переможця. Однак замовник відхилив її через відсутність низки документів у пропозиції.

Власником ТОВ «Будівельна корпорація «РСГ» є Роман Павелчак з Івано-Франківської області. Раніше фірма була прописана у Львові, але перед самим тендером перереєструвалась у Ківерцях.

Військовослужбовець з Луцька Олександр Блажиєвський, який бере участь в бойових діях в Донецькій області, попросив дрон у мера Ківерців Олександра Ковальчука. Однак боєць так і не отримав термінової допомоги від місцевого топ-чиновника, який вихвалявся своєю підтримкою військових. Відеозвернення Олександр Блажиєвський опублікував у соцмережах.

Наші інтереси: 

Ще один приклад ганебного свавілля влади (в даному разі, місцевої) у витрачанні державних коштів, аби тільки отримувати свій відкат.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Хтось ще сумнівається, що влада заражена психопатами?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Хтось ще сумнівається, що влада заражена психопатами?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

В даному випадку виконуються рішення психопатів. Але чому виконуються? Тому, що, як не дивно і не банально це звучить, нема правосуб'єктності (не утворена міська рада в Конституційний спосіб, нема державних символів - нема підписів посадовців = ніхто не буде покараний). Схоже на принцип за яким діє мафія але це не тільки мафія, гірше, це сплановані акції які спрямовані на знищення українського народу тобто геноцид українського народу. А ,що ж робить народ? А народ бідкається. А ,що ж робить влада і силові структури? Розводять руками. А, що народ?...бідкається. І так вже останні 26 років. Пружина стискається. А, що народ? Тікає за кордон. Тому пружина не вибухне, а система просто розвалиться. Ніхто не буде виконувати накази. Чому? бо влада і силові структури розводять руками.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Вже не довго чекати. Соціальні паразити спокусилися на легку наживу і потрапили в пастку. З весни 2024 почнеться велика чистка мурашника.  

Володимир Світлий wrote: В даному випадку виконуються рішення психопатів. Але чому виконуються? Тому, що, як не дивно і не банально це звучить, нема правосуб'єктності (не утворена міська рада в Конституційний спосіб, нема державних символів - нема підписів посадовців = ніхто не буде покараний). Схоже на принцип за яким діє мафія але це не тільки мафія, гірше, це сплановані акції які спрямовані на знищення українського нар

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!