Важливість: 
3
Мережа Intermarium.institute: оновлення і вдосконалення за червень 2017

У минулому місяці мережа Intermarium.institute отримала приватні повідомлення та відео-презентації.

Приватні повідомлення

У червні ми закінчили впровадження системи приватних повідомлень. Тепер кожен зареєстрований користувач має можливість відправити повідомлення одному чи декільком адресатам. Про надходження нового повідомлення інформує невеличка іконка на лівій стороні сайту. Окрім цього про нові повідомлення відбувається інформування по e-mail.

Відправити повідомлення можна зайшовши на сторінку з профілем користувача та натиснувши Надіслати особисте повідомлення.

 

Приватні повідомлення у свої роботі використовують ajax. Тобто інформація на сторінці оновлюється без перезавантаження сторінки. А ось сам інтерфейс сторінки з приватними повідомленнями:

Презентації

Перероблена система презентацій на головній сторінці. Відтепер у презентації можна додавати відеоролики та плейлисти з Youtube.
При переході на слайд з відео, трансляція відео автоматично запускається, а коли змінюється слайд на інший, то відео автоматично зупиняється на паузу.

Приклад сайту з відеопрезентацією - Школа кіномистецтва.

Інші вдосконалення

  • Вимкнені зайві модулі.
  • Оновлені бібліотеки до останніх версій.
  • Оновлено ПЗ сайту до останніх версій.
  • Поліпшено систему оновлення сайтів.
  • Мініфікація HTML коду.
  • Виправлення дрібних помилок 

У розробці

Зараз ведеться праця над каталогом всіх сайтів мережі Intermarium.institute. На сторінці з каталогом можна буде подивитися загальну інформацію по кожному з сайтів, а також відфільтрувати сайти за потрібними параметрами.

 

Наші інтереси: 

Розвиваємо мережу Intermarium.institute, творимо постіндустріальну цивілізацію. 

Гравець: 
Індіана Джонс
 
Форум Підтримати сайт Довідка