Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Мер Дніпра заявив про надання пільг жителям міста, які вакцинувалися від коронавіруса

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Всім знову провакцинованим буде надано безплатний проїзд в міському електротранспорті та метро. У якості "плюшок" будуть ходити безплатно в кіно. 

21080306.jpg

Борис Филатов. Фото: Facebook

Про це він написав на своій сторінці в Facebook. Російською мовою, звичайно. Цитую його пост:

"Официально. Днепр - сложный Город. Тут надо не стесняться брать на себя политическую ответственность, вести за собой и показывать личный пример. Короче, теперь все мои подчинённые обязаны быть вакцинированными, а если не хотят, то пусть за свои деньги каждую неделю предоставляют справку об отрицательном ПЦР (как в мэрии Нью-Йорка). Или увольняются.

Далее. Всем вновь провакцинированным землякам будет предоставлен бесплатный проезд в городском электротранспорте и метро. Ну и в качестве плюшек будем ходить в кино бесплатно.

С заботой о вашем здоровье, дорогие днепряне. Кнутом и пряником. Берегите себя. «Дельта» на пороге".

Філатов доручив департаменту охорони здоров'я населення міськради забезпечити видачу проїзних квитків городянам, вакцинованим другою дозою.

Наші інтереси: 

Ковідобіснування в дії: тепер лякають штамом "Дельта" і примушують вакцинуватися (хоча ми розуміємо, що вакцинація нічого не дає, а вакциновані хворіють). "Перший пішов". Цікаво, який мер буде наступним.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

У коментарях під своїм постом мер Дніпра повідомив, що це - "ізраїльський досвід". Йому Посол "много умного насоветовал при последней встрече". Крім того, мер брутально відповідає на питання і коментарі опонентів, яких називає антивацкєрами, і нацьковує на них своїх прихильників. Все. Цей чоловік для мене помер як особистість. А може він суперанімал?

Зображення користувача Сергій Білецький.

борух здійснює сегрегацію.добра новина.це воля Творця Усесвіту.РаДіє

Зображення користувача Ігор Каганець.

А де безплатний суп для вакцинованих і стакан горілки?

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Треба ковід-вакцину вводити разом з героїном всім бажаючим. І, видавати дозвіл на подальше вживання героїну та знижки на нього. Тоді таких бажаючих буде більше. а натомість, всім іншим людям оця ковід-хуцпа стане ясною.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Іван Андрійович.

Ну що сказати, ( Урод).

Зображення користувача Володимир Світлий.

Мабуть він взяв офіційно персональну відповідальність за смерті від вакцинації і каліцтво дітей і дорослих від невідомих ліків.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Бард Рой.

Етат Філіпав тааакой прідурак!

Хай буде!