Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
86

"Мені зарплата більше не цікава". Коболєв розповів, чому хоче залишитись керівником "Нафтогазу"

Важливість: 
3

Чинний голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв розповів, що більше не має "економічної зацікавленості" у своїй посаді – його утримують інші фактори. Рішення уряду про оголошення конкурсу на його посаду він вважає незаконним.

kobolev.jpg

Андрій Коболєв

Про це він заявив 6 березня на прес-конференції, трансляція якої велась у Facebook.

Він запевняє, що його мета – завершити процес в Стокгольмі, "зняти гроші з "Газпрому" і забезпечити транзит газу територією України після 2019-го року.

"Наша команда п'ять років активно і важко працювала над таким процесом, як Стокгольмський арбітраж і приведення до вигідних для України умов відносин з РФ. Я хочу цей процес завершити", – заявив Коболєв. 

За його словами, причина не лише у тому, що він громадянин України і він відчуває свій обов'язок, а й у тому що він як професіонал розуміє, що перемога "Нафтогазу" і інструменти, які отримала Україна у газових переговорах варті мільярдів доларів. "І втратити їх і конвертувати у чергову поразку, як це вже було бездарно зроблено декілька разів в минулому, я вважаю абсолютно неправильним як для країни, так і для себе", - пояснив глава "Нафтогазу".

Разом з цим він наголосив, що його зарплата "не є точкою протистояння". Він відзначив, що не самостійно визначає розмір премій та бонусів – це робить Наглядова рада. В його ж силах визначити, куди ці кошту підуть, і Коболєв віддає ці гроші на благочинність. 

Він вважає рішення уряду про призначення нового очільника НАК – незаконним, адже це компетенція Наглядової ради у разі, якби вони захотіли не продовжувати контракт з Коболєвим. Проте напередодні Наглядова продовжила контракт.

"Чи буду брати участь у конкурсі – не знаю, чекаємо на рішення юристів. Але я точно не збираюся звільнятися, мені посада потрібна для виконання мети, про яку говорив раніше", – підсумував він.

 

Наші інтереси: 

Нафтогаз України - державне підприємство.

Поширити цю сторінку: