Важливість: 
3
McDonald's туди ж: мережа запускає власну криптовалюту

Поки курс біткойна повільно знижується, мережа ресторанів швидкого харчування McDonald’s вирішила запустити власну криптовалюту – MacCoin. Компанія описує нову “монету” як “першу повністю забезпечену їжею глобальну валюту”.

У компанії запевняють, що MacCoin – “це не альтернатива біткойну”, по суті, це просто купон або ваучер на блокчейні, призначений для придбання бургерів, які McDonald’s буде поширювати в 50 країнах світу.

Придбати MacCoin можна буде в 14 тисячах ресторанах, починаючи з 2 серпня. Випуск купонів MacCoin приурочений до 50-річчя Біг Мака.

Генеральний директор McDonald’s Стів Істербрук заявив також, що для релізу MacCoin не випадково обрана дата 2 серпня – цього дня творцю Біг Мака Джиму Деллігатті виповнилося б 100 років.

Ідея створення “власної валюти” виникла завдяки впровадженню виданням The Econimist “індексу Біг Мака” для вимірювання купівельної спроможності.

“Вони використовують його досі, – сказав Істербрук. – Чому б не створити нашу власну валюту, забави ради?”.

Mcdonald’s представить п’ять різновидів MacCoin, кожна з яких буде зображувати різні періоди історії компанії: від 70-х років XX століття до теперішнього часу.

Наші інтереси: 

Валюта повинна бути чимось підкріплена. Чому б навіть не бургерами?

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка