Категорія:

Людям треба дати дозвіл на зброю – Ольга Богомолець
"Я вірю в український народ. В Ізраїлі чи Швейцарії це не збільшує ризик убивств і злочинності. Це є можливість самозахисту і усвідомлення своєї відповідальності. Сьогодні у величезної кількості людей в Україні є зброя. При наявності зовнішнього ворога і відсутності добре організованої армії та захисту, я не вважаю за можливе пропонувати людям роззброюватися.  Бо держава не може захистити людей. 
 

Якщо людина хоче мати зброю, щоб відчувати себе спокійно і впевнено, то їй треба це дозволити. Будь-яка спроба влади роззброїти людей буде призводити тільки до погіршення ситуації".  

О́льга Вади́мівна Богомо́лець (* 22 березня 1966Київ) — громадський діяч, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри дерматології та венерології Національного медичного університету ім. О. Богомольця, а також автор-виконавиця сучасних та давніх українськихромансів. Авторка понад 70 наукових праць і 9 патентів на винаходи у сфері лікування шкірних захворювань. Меценат та поет.

Відсутність професіоналізму, або ж бажання приховати те, що відбулося насправді. 

Ефір каналу 112 від 2 квітня

Ефір Ольги Богомолець на ТРК "Київ" 3 квітня 2014 р. Ч.1

Ефір Ольги Богомолець на ТРК "Київ" 3 квітня 2014 р. Ч.2

Так відсутність результатів розслідування подій 20 лютого на вулиці Інститутській, коли від вогнепальних поранень загинули десятки людей, пояснює керівник медичної служби Євромайдану Ольга Богомолець.

Громадське ТБ

 Ольга Богомолець про балотування в президенти

Коментарі:

 від: ПЕТРО Місто: ДНІПРОПЕТРОВСЬК

30.03.2014 13:09
 
Ця українська жінка повинна стати народним президентом українського народу! ні! олігархам і зрадникам інтересів народу-порошенкам, клічко, тігіпкам, добкіним, тимошенківцям, сімоненкам та їм подібним! Зробимо Україну процвітаючою країною!

 

 
Гравець: 
Світ Зелений

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка