Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 6
  • Переглядів: 6

Любов до себе. Як ця риса впливає на ваш спосіб мислення і сприйняття оточуючого світу

Якщо у вас вийде краще зрозуміти самих себе, ви зможете багато чого змінити у власному житті.

У кожному з нас є щось таке, що хотілося б змінити. І неважливо, де саме ми потребуємо змін - фізичних, психічних, емоційних, а може, навіть хочемо щось підправити у власній особистості, важливо одне - кожна людина розуміє, що ніхто з нас не досконалий. Але є велика різниця між розумінням того, що ми далеко не досконалі, і любов'ю до самих себе. Часто ми неабияк себе «недолюблюємо», і це сумно.

Для більшості людей вкладати свій час і енергію на любов до інших людей здається простою і природною справою. Це приємно, це змушує нас відчувати себе потрібними і коханими. Це природне почуття, але якщо ви постійно вкладаєте всього себе в щастя і любов інших людей, цілком можливо, що ви забуваєте про щось дуже і дуже важливе... про вас самих.

Але чому любов до себе так важлива? Насамперед тому, що вона впливає на ваш спосіб мислення і благополуччя сильніше, ніж ви можете собі уявити. Непідробна, щира любов до себе дає вам безліч переваг, і почати любити себе, щоб їх отримати, простіше, ніж вам здається!

Якщо у вас вийде краще зрозуміти самих себе, ви зможете багато чого змінити у власному житті. Так давайте ж поглянемо на декілька кращих причин, по яких вам варто почати більше і сильніше любити себе з цього самого дня.

Ви сильні

Нема людей, життя яких повністю легке й безхмарне. Кожному з нас на життєвому шляху зустрічається безліч труднощів, просто у кожного з нас вони свої. І якщо ви на якомусь відрізку вашого життєвого шляху вже пройшли через нелегку життєву ситуацію, і вийшли з неї без втрат або з втратами, але більш мудрими, це вже неабияка справа! Швидше за все, ви набагато сильніші, ніж вам здавалося раніше.

Але для того, щоб повністю усвідомити власну силу, ви зовсім не потребуєте подію, яка змінює все ваше життя. Для цього достатньо чогось зовсім простого і давно звичного. І те, що вам вистачає сил і енергії виховувати вашу дитину кожен день, так при цьому ще і справлятися з непростою роботою, доводить, що ви сильніші, ніж вам здавалося, сильніші, ніж ви могли б собі уявити.

Прийміть цю приховану всередині вас силу, і навчіться любити свою незламність і завзятість.

Ви унікальні

Саме ваша унікальність робить вас тими, хто ви є. Занадто часто ми дивимося на нашу індивідуальність і особливості, як на недоліки. Натомість вам варто любити те, що робить вас несхожими на інших, і що є тільки у вас. Такого набору особливостей, рис характеру і захоплень, більше нема ні в кого іншого, і ви ніколи не знаєте, хто з оточуючих вас людей потай заздрить чомусь, що ви вважаєте вадою, і перешкодою на шляху до досконалості.

Коли ви приймете всі ваші унікальні якості такими, які вони є, ви з часом зможете реалізувати весь ваш потенціал так, як вам ніколи не вдавалося зробити це раніше, і заодно стати набагато впевненішими в собі.

Ви талановиті

Очевидні, явні таланти інших людей легко розпізнати, і ще легше почати порівнювати себе з ними. Але роблячи так, ви можете помилково вважати, що лише тому, що ви поганий спортсмен, або не можете грати на якомусь музичному інструменті, у вас зовсім нема талантів, які ви б могли запропонувати світу.

Але насправді не все так сумно. Насправді у кожної людини є щонайменше один талант, а часто набагато більше! Іноді ми плутаємо те, що нам хотілося б вміти, і в чому хотілося б розбиратися з нашими справжніми талантами. Цілком можливо, ви просто поки не натрапили на ваш справжній талант, або просто не зрозуміли, наскільки ви гарні в чомусь, що ви робите вже зараз!

Якщо вам здається, що ви абсолютно безталанна особистість, спробуйте запитати про це близького друга або родича - цілком можливо, вони вже давно знають, у чому ви талановиті, і розкажуть вам про такі ваші таланти, які ви в собі раніше навіть не підозрювали.

У вас ідеальне тіло

Одна із найбільших перешкод до того, щоб полюбити себе всім серцем - наше власне тіло. Точніше, навіть не так. Те, як ми його сприймаємо. Занадто часто ми порівнюємо себе з глянцевими образами, які ми бачимо по телебаченню, в кіно або на сторінках модних журналів.

Ми відчуваємо тиск з боку цих вилизаних до блиску картинок, вважаючи, що ми просто зобов'язані виглядати певним чином, і ніяк інакше, і розуміючи, що ніколи не зможемо відповідати стандартам краси тіла, заданих суспільством, починаємо себе не те що не любити, але навіть злегка ненавидіти.

Припиніть. Ні, серйозно. Те, як ви виглядаєте, і є ідеалом краси. Принаймні, для вас. Кожна лінія і вигин на вашому тілі абсолютно ідеальні, тому що вони унікальні, і вони багато в чому визначають, хто ви. Ваше тіло - всього лише ще один вираз вашої прекрасної індивідуальності. Пам'ятайте, більше ні в кого в світі нема такого ж тіла, як у вас. Прийміть і полюбіть своє тіло - воно у вас одне, і більше такого нема ніде.

Ви - любляча людина

Люди, не цінують і не люблять самих себе, часто роблять це тому, що занадто зайняті, виявляючи просто неймовірну кількість любові іншим людям! І це чудово, як не крути, і з якого боку не подивися. Якщо ви так робите, це говорить про те, що всередині вас приховане практично невичерпне джерело любові, і, як правило, оточуючі люди його дуже навіть помічають.

Подумайте про те, що інші люди могли б сказати про вас і ваший характер, якби їх про це запитали... або запитайте їх, якщо наберетеся достатньо сміливості.

А ще подумайте ось про що: раз вже ви ділитеся такою кількістю любові з іншими людьми, чому б не витратити її частин на те, щоб полюбити себе? До того ж, на подив, чим сильніше ви будете любити себе самих, тим більше у вас буде залишатися любові на всіх інших. Любов, витрачена на себе, не зникає безслідно, а повертається сторицею.

У вас унікальний погляд на світ

Одна з найкращих і важливих причин любити себе всім серцем - це ваш власний унікальний погляд на світ. І не тільки погляд! Ви чуєте музику так, як ніхто інший. Ви бачите кольори трохи інакше, описуєте смак вашої їжі не так, як всі інші, і дозволяєте своїй уяві захоплювати вас при прочитанні хорошої книги у світ, недоступний більше нікому. І тому ви можете зробити свідомий вибір дивитися на світ зі світлої, позитивної точки боку.

Ви сприймаєте весь світ, весь без винятку, через призму позитивного сприйняття. І якщо ви можете любити ваше життя, ви можете любити і себе самого, варто лише спробувати!

Інші люди люблять вас

Інші люди люблять вас, турбуються про вас і піклуються про вас - навіть якщо ви цього не помічаєте, і не вірите в це. Але на ділі ваші близькі друзі і родичі, швидше за все, більше інших хочуть, щоб ви перестали забувати про себе, і, нарешті, полюбили себе.

І тому, що інші люди люблять вас, ви заслуговуєте на те, щоб вас полюбила і найважливіша людина у вашому житті - ви самі. Більше того, ви просто зобов'язані любити себе нітрохи не слабкіше, ніж люблять вас інші люди, і так само сильно, як ви любите їх у відповідь.

Швидше за все, деякі з викладених у цій статті причин здалися вам досить очевидними, а про інших ви раніше навіть жодного разу не замислювалися. Але в будь-якому разі тепер ви знаєте кілька вагомих причин, по яких вам варто почати любити себе більше і сильніше, і почати це робити прямо зараз.

Що сказати ще? Ви заслуговуєте власної любові нітрохи не менше, ніж всі інші люди, яких ви любите - а то й більше. Звичайно, постаратися полюбити себе з тією ж силою, що й інших, не так просто, і з першого разу це може не вийти, але якщо ви затратите на це потрібні час і зусилля, це може повністю змінити все ваше життя.

Наші інтереси: 

Самовдосконалення починається з підвищення самооцінки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Дурість, як мінімум, психічна хвороба, як максимум!

Якщо людина відпустила собі черево, сутулиться, щоки на плечах лежать... і при цьому вважає, що:

Цитата:
Те, як ви виглядаєте, і є ідеалом краси. Принаймні, для вас. Кожна лінія і вигин на вашому тілі абсолютно ідеальні, тому що вони унікальні, і вони багато в чому визначають, хто ви. Ваше тіло - всього лише ще один вираз вашої прекрасної індивідуальності.

то їй необхідно терміново звернутися до психіатра!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Дурість, як мінімум, психічна хвороба, як максимум!

Якщо людина відпустила собі черево, сутулиться, щоки на плечах лежать... і при цьому вважає, що:

Цитата:
Те, як ви виглядаєте, і є ідеалом краси. Принаймні, для вас. Кожна лінія і вигин на вашому тілі абсолютно ідеальні, тому що вони унікальні, і вони багато в чому визначають, хто ви. Ваше тіло - всього лише ще один вираз вашої прекрасної індивідуальності.

то їй необхідно терміново звернутися до психіатра!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Іван Ведь.
0
Ще не підтримано

Дурість, як мінімум, психічна хвороба, як максимум!.....А чому Одісей залишився живим на острові "амазонок"? Все вирішала одне слово...хай мене вб"є сама негарна з вас.."

Гарно, дуже гарно.