Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Луцьк, який потрапив у "червону зону", не зупинятиме транспорт і не закриватиме кафе і ресторани

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Радник мера Луцька називає рішення держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій "незрозумілим": якщо влада хоче зупинити транспорт і закрити установи, то нехай вводить надзвичайний стан.

20080103.jpg

Ігор Поліщук (ліворуч). Фото: Фейсбук Ігоря Поліщука

Дії центральної влади проти коронавірусу радник мера Луцька називає "недолугими, невчасними та непрофесійними".

Свою позицію Ігор Поліщук виклав у Фейсбуці

"Шановні лучани!

Державною комісією ТЕБ та НС (орган з не зовсім зрозумілим правовим статусом) без будь-яких особливих причин віднесено наше місто Луцьк з 3 серпня до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Справжні мотиви такого рішення не зрозумілі, адже в останній час щодо статистики по рівню захворюваності на COVID-19 в місті нічого не змінилось.

«Червоний» рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, зачинені дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та ін., що в свою чергу призведе до відсутності роботи й засобів для прожиття у тисяч лучан та ще більші недонадходження до міського бюджету й спричинить величезні незручності та проблеми для десятків тисяч лучан.

Недолугі, невчасні та непрофесійні рішення щодо протидії коронавірусу й так довели країну до економічного колапсу, знищили сотні тисяч робочих місць та значно погіршили рівень життя українців й рівень економічної активності в країні.

Повідомляємо, що Луцька міська рада не буде приймати жодних рішень щодо зупинки транспорту або закриття будь-яких закладів у зв‘язку з вищевказаним незрозумілим рішенням.

Якщо центральна влада хоче працювати по закону - нехай вводить надзвичайний стан та лише тоді зупиняє транспорт, закриває заклади та приймає інші обмеження".

Нагадаємо, що 31 липня комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) поділила Україну на 4 карантинні зони залежно від рівня захворюваності COVID-19 (зелену, жовту, помаранчеву і червону).

Наші інтереси: 

Розуміння про коронавірусну аферу приходить й до керівників міст. Розуміти, що уряд та державні структури, якщо вони діють так, як вони діють, нариваються на опір. 

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

оце сиджу та начищаю свого машингера - міркую: чи відповідають дії влади Конституції України?