Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Латвійський парламентар приєднався до захисту України – в Інтернаціональний легіон

Категорія:

Депутат Латвійського парламенту Юріс Юрасс (Juris Jurass) приєднався до боротьби проти російського нападу на Україну, повідомила його партія. 46-річний Юрасс очолює парламентський комітет з правових питань.

Про це повідомляє Reuters.

"Він в Україні. Він приєднався до борців за свободу в Україні. Це було його особисте рішення, і я повністю його поважаю", сказав Яніс Борданс (Janis Bordans), міністр юстиції та голова Нової консервативної партії, що входить до урядової коаліції.

Україна створила Інтернаціональний легіон для іноземців, а президент України Володимир Зеленський публічно закликав іноземних громадян воювати пліч-о-пліч з українцями, щоб показати підтримку його країни.

Минулого тижня Зеленський повідомив, що понад 16 тисяч іноземців зголосилися, не уточнивши, скільки прибуло.

Наші інтереси: 

Якщо високі посадовці з дружніх Україні країн їдуть разом з українцями воювати проти російського агресора, це набуде розголосу, і ще більше людей дізнаються правду, що це не "військова операція", а російська війна проти України. В Латвії, до речі, мешкає велика кількість етнічних росіян.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи