Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Перші добровольці Інтернаціонального легіону вже на позиціях

Категорія:

Добровольці зі США, Великої Британії, Швеції, Литви, Мексики та навіть Індії, які входять до Інтернаціонального легіону Територіальної оборони України, вже перебувають на позиціях на околицях Києва. 7 березня стало відомо про прибуття в Україну групи добровольців (колишніх бійців спецназу) із Кореї для захисту українського народу.

Про це повідомили Сухопутні війська Збройних сил України.

Як відомо, 27 лютого Володимир Зеленський закликав іноземців приїхати в Україну і долучитися до боротьби проти російських військ.

Згідно з положенням про проходження військової служби у Збройних силах іноземцями та особами без громадянства, затвердженим указом президента від 10 червня 2016 року № 248, іноземці мають право вступити до ЗСУ на військову службу за контрактом у добровільному порядку, зокрема й до лав Сил територіальної оборони ЗСУ.

З іноземців формується окремий підрозділ – Інтернаціональний легіон територіальної оборони України.

Для запису в Інтернаціональний легіон та щодо всіх деталей можна звертатися до аташе з питань оборони посольства України – у державі особи, яка хоче стати на захист України.

Президент запровадив з 1 березня безвізовий режим для іноземців, які бажають вступити до Інтернаціонального легіону оборони України. Безвіз запроваджується тимчасово на період дії воєнного стану.

Наші інтереси: 

Розгромити орків.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи