Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 250
  • Переглядів: 267

Китай знав про вторгнення Росії в Україну ще восени 2021 року – Петро Шевченко, аналітик

Категорія:

Китай діє виходячи з власного економічного інтересу. Зараз Китай виграє від того, що РФ розриває зв'язки з умовним колективним Заходом. Китай отримає дуже дешеві ресурси, зможе зайти в енергетичний сектор та інші ресурсі компанії РФ. Китай розглядає РФ та Білорусь як основні хаби для китайського проекту "Один пояс – один шлях".

22020602.jpg

Путін та Сі зустрілися в Китаї

Китай вважає, що може кинути виклик глобалізму, лідером якого є США. Китайська мрія – створити альтернативу тому економічному порядку, яким керували США.

– Чи може Китай врятувати РФ? Чи зможе Китай стати для РФ альтернативним ринком, де вони відновлять втрачені позиції?

Китай не зможе замінити Росії Захід, який, як ми знаємо, лідирує в технічному плані. Від Китаю РФ отримає технології нижчої якості. Але як ринок збуту Китай може замінити Росії західний ринок збуту енергоносіїв та інших ресурсів.

Ще восени 2021 року Китай знав про плани Кремля щодо нападу на Україну, тому активно закуповував сільськогосподарську продукцію. Найбільші запаси пшениці, ячменю, кукурудзи та сої зараз знаходяться в Китаї.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи