Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 193
  • Переглядів: 209

Китай закликав США та НАТО почати переговори з Росією, щоб закінчити війну в Україні

Категорія:

Китайський міністр оборони Вей Фенхе заявив, що Пекін зацікавлений у якнайшвидшому припиненні війни в Україні. Про це він повідомив, виступаючи на щорічній конференції з безпеки "Діалог Шангрі-ла" у Сінгапурі.

22061303.jpg

Міністр оборони Китаю Вей Фенхе. Фото: reuters.com

Міністр оборони Китаю вважає, що переговори між НАТО та РФ зможуть покласти край війні в Україні, і переконаний, що США і НАТО мають провести переговори з РФ, «щоб створити умови для якнайшвидшого припинення вогню». Водночас він наголосив, що Китай не має ніякого пакту з Росією, пише Укрінформ.

«Це партнерство, а не союз, - сказав він. Відносини з Росією й далі розвиватимуться. Ми не надавали Росії ніякої військової чи матеріальної підтримки (під час війни проти України)».

За його словами, Китай поважає суверенітет і територіальну цілісність усіх країн. Водночас більшість промови міністра стосувалася відносин Китаю і США.

«Ми просимо американську сторону припинити очорняти та стримувати Китай. Припинити втручатися у внутрішні справи Китаю. Двосторонні відносини не можуть покращитися, поки американська сторона не зробить цього», – заявив він, критикуючи політику Вашингтона в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Раніше ми писали, що Москва вимагає від Пекіна збільшити допомогу. У Китаї вигадують шляхи допомоги РФ в обхід санкцій Заходу.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Наразі відчувається що цей союз Париж-Берлін-Москва-Пекін і надалі робить все можливе для протистояння США, а Україна лише камінчик на їх дорозі.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Наразі відчувається що цей союз Париж-Берлін-Москва-Пекін і надалі робить все можливе для протистояння США, а Україна лише камінчик на їх дорозі.