Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Курт Волкер про корупцію в Україні та її системні причини

Курт Волкер у розмові в Центрі національної стійкості та розвитку сказав: «Корупція в Україні є великою проблемою, але, на мою думку, вона є лише симптомом більшої проблеми. І більшою проблемою є політична та економічна структура, де занадто мала кількість людей володіє великою кількістю ресурсів, що надає їм величезну економічну владу».

17070802.jpg

Курт Волкер

Що конкретно Курт Волкер розуміє під «політичною та економічною структурою»? Хотілося б сподіватися, що він має на увазі те, що наука називає суспільним устроєм/ладом, і він натякає на радянський суспільний устрій, в якому застряла пострадянська Україна і в якому компартійно-радянська номенклатура переродилася в олігархію, пише Ukrainian Worldwide Information Network.

Лише заміна радянського устрою якісно новим суспільним ладом, заснованим на національних традиціях і звичаях, уможливить втілення в життя того, про що говорить Волкер, і відтак приборкати корупцію.

Засновники Центру національної стійкості та розвитку, очевидно, не готові навіть обговорювати цю тему. 

Нагадаємо, Курт Волкер, який був спеціальним представником Державного департаменту США з питань України за президента Трампа, казав, що В Україні має бути стійка, життєздатна, процвітаюча, сильна демократія.

Наші інтереси: 

Важливо усвідомлювати, що в Україні політична система не є такою, яка б давала можливості розвитку і створювала передумови для процвітання. Добре, що це розуміють наші американські партнери, які спонукають український політичний паразитичний клас до якісних змін.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи