Важливість: 
5
Куди поділась «Ранкова пошта», або Наш розвиток у березні 2019 (+ аудіо)

До мене надійшло чимало повідомлень від наших прихильників про те, що сайт запрацював значно швидше, проте вони перестали отримувати розсилку новин «Народного Оглядача». В чому справа? І що робити? 

190310zlitayemo.jpg

Поширюємо добрі новини!
Поширюємо добрі новини!

Аудіоверсія статті:  Куди поділась «Ранкова пошта»

Це все тому, що відбувається капітальна переробка сайту AR25.ORG, причому без його зупинки.

Нагадаю, що за останні 7 років сайт «Народний Оглядач» настільки ускладнився, що перестала працювати система його оновлення і контролю версій. Зокрема, ми втратили можливість вчасно закривати дірки в системі безпеки.

Тому ми почали переробку сайту в напрямку його звільнення від надлишкових функцій і зосередження на головному.

Виявилося, що реально корисною функцією була саме Ранкова пошта. Відтак зараз відбувається програмування цієї послуги на новій платформі. У березні нова розсилка має запрацювати.

Коли мене запитують, чому це не відбулося одразу, я пояснюю, що розробка нового функціоналу потребує часу і грошей. Якщо бажаєте прискорити розробку – можете підтримати розвиток нашого сайту.      

Водночас триває оновлення й тестування усіх інших модулів нашого сайту. Так, у березні має бути відновлена система публікації матеріалів для наших блогерів.

Щодо змістовного наповнення сайту, то зараз пішов активний розвиток теми «Релігія і націоналізм». На цю тему заплановано кілька статей, а також відеофільм «Націоналізм – це продовження релігії: історичний досвід України і Третього Райху».

У неділю 24 березня проведемо в Києві 35-ту конференцію прихильників НО. На ній відбудеться презентація другого випуску альманаху «Гартленд» (він уже друкується), також окреслимо наші завдання на новий Арійський рік. Хто бажає взяти участь у конференції – пишіть про це тут у коментарях або мені приватно.  

На березень заплановано озвучення кількох програмових статей. Нові аудіоп’єси слухайте на радіоканалі «Аріянство – релігія Гри». Нагадаю, що кількаразове прослуховування наших аудіоп’єс – це найлегший спосіб формування продуктивного світогляду. Пам’ятаймо, що AR25.ORG – це віртуальний університет для української еліти нового циклу.

Триває практична робота нашого розподіленого монастиря. Кому цікаво – долучайтесь: Канал комунікації для розподіленого монастиря «Гартленд».

Звично триватиме публікація на сайті цікавих змістовних статей та їх обговорення. 

Творимо!

  Якщо вас цікавить розвиток цих напрямків, ви можете їх підтримати щедрими дарами.
 
  
Наші інтереси: 

Розвиваємо власний інформаційний простір,  вдосконалюємо інструментарій формування реальності. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка