Важливість: 
5
Критичне голосування як механізм автоматичної модерації - впроваджено!

Радіймо, панове! В черговому оновленні програмного забезпечення Народного Оглядача цього разу - довгоочікуваний механізм автоматичної модерації, а також прискорення сайту і підвищення вимог до блогерів. 

150815bloger-4.jpg

Починаємо день з Народного Оглядача!
Починаємо день з Народного Оглядача!

Можливості розширеного голосування ми обговорили у статті "Дописувачі «Народного Оглядача» стають азартними гравцями (голосування)".

Праця у лютому-березні-квітні 2016 року була спрямована, в основному, на 1) пошук технічного рішення для впровадження можливості критичного голосування  в системі "Галія" та, відповідно, її системи статистики.

Паралельно відпрацьовувалось питання 2) підняття швидкодії сайту через очищення від застарілих тимчасових записів у базі даних, створення яких, як виявилось, відбувалось значно швидше й впроваджена раніше система їх очищення за цим процесом, просто, не встигала.

Також, виконувались традиційні роботи з 3) оновлення модулів сайту.

А зараз трохи детальніше:

Потреба відходу від ручного керування модерацією наповнення сайту та контролю за дотриманням його користувачами встановлених правил є черговим кроком самоорганізації спільноти Народного Оглядача.

Варіант такого механізму був обговорений та схвалений спільнотою, у т.ч. і мною (із застереженнями).

Пошук можливих варіантів реалізації тривав досить довго через внесення значних відмінностей у алгоритм голосування й пов'язаних з ним системних операцій.

Ще більших змін зазнала система статистики - важливий елемент забезпечення "прозорості" роботи Галії. Тут потрібно було забезпечити показ усіх необхідних даних, зберігши простоту роботи з ними з боку користувачів.

Вважаю, що ці вимоги були досягнуті: 1) кількість сторінок статистики не змінилась, а перегляд різнорідних технічних даних забезпечено через змінювані відвідувачами сайту відкритими фільтрами, 2) голосування можливе як на статтях сайту, так і на голосуваннях за користувачів - як напряму, так і за їх участі в Подіях.

Додатково було впроваджено механізм роботи з Фондами - варіантом "юридичних осіб", відрахування до яких забезпечуватиме перерозподіл ігрової енергії на потреби спільноти Народного Оглядача.

У ході пошуку технічного рішення було вирішено операції відрахування Галів до Фондів в загальному переліку операцій голосування не показувати, так як це зменшує ясність наданих даних.

За потреби, сторінки статистики з цими даними будуть створені пізніше.

Також упроваджено (але ще не активовано) механізм відрахування 1% з кожної операції на окремий Фонд підтримки Народного Оглядача (варіант такого відрахування широко обговорювався раніше й описаний, наприклад, у статті "ВИШНЯ БОРІЯ: мережева гра-стратегія творчого класу"). Цей механізм може бути, за потреби, розвинений до складнішого, описаного у іншій статті: "Пенсійна система Третього Гетьманату".

Критичне голосування за коментарі було, тимчасово, перенесено на наступні оновлення, так як потребує дещо відмінного технічного рішення, робота над яким затримала б поточне оновлення програмного забезпечення.

В оновленому варіанті Народного Оглядача можливість писати статті й давати коментарі перенесено до Гравців, які мають у власному голосарі не менше 1 гала. З упровадженням системи голосування за коментарі, через особливості її роботи, межа може бути перенесеною на позначку 10 галів.

Плани щодо подальшого розвитку Народного Оглядача:

  1. Впровадження системи критичного голосування за коментарі та відповідних сторінок статистики.
  2. Переробка серверної інфраструктури та складових частин сайту для вдосконаленням його швидкодії для зареєстрованих користувачів.
Наші інтереси: 

Впровадження критичного голосування надає механізм автоматичної модерації, який забезпечить більшу прозорість роботи ресурсу та дозволить уникнути непорозумінь через суб'єктивність деяких рішень адміністрації ресурсу.

Гравець: 
Еней Світлий

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка