Важливість: 
5
Користуймося тим, що про нас мало хто знає

Бути невідомим – дуже вигідна позиція. Тіштеся, що ви не під яскравими променями софітів. Скористайтеся цим часом, аби робити помилки, про які не почує весь світ.

190204-slava-2-800.jpg

Популярність має свої мінуси
Популярність має свої мінуси

Вносьте корективи, усувайте вади, випробовуйте випадкові ідеї, пробуйте щось нове. Ніхто про вас не знає, тож нічого страшного, якщо ви сядете в калюжу.

Невідомість захищає ваше еґо і допомагає зберегти впевненість у своїх силах. Саме тому роздрібні торгівці постійно експериментують з «пробними» ринками.

Чудовим прикладом тестування ідей є бродвейські шоу на малій сцені. Перш ніж вийти з виставою на сцену в Нью-Йорку, вони обкатують її в якомусь маленькому місті. Це дозволяє акторам і режисерам перевірити свою майстерність перед живою аудиторією, а потім уже виносити виставу на суд більш вимогливих театральних критиків та осіб, що формують смаки публіки.

Чи хотіли б ви, аби цілий світ дивився, як ви робите щось уперше? Якщо ви ніколи раніше не виступали публічно, ви б хотіли виступити перед десятьма тисячами осіб? І ви напевне не захочете, аби усі спостерігали за тим, як ви починаєте свою справу.

Нема сенсу привертати до себе загальну увагу, якщо ви до цього наразі не готові.

І пам’ятайте: щойно ви станете більшими й відомішими, ви неминуче будете брати на себе менше ризиків. Коли до вас прийде успіх, з’явиться певний тиск таких факторів, як передбачуваність і стабільність. Тож ви станете більш консервативними. Вам буде складніше йти на ризик. У цей час ви почнете втрачати гнучкість, а зміни стануть для вас складною справою.

Якщо мільйони людей користуються вашим продуктом, будь-яка зміна, яку ви запроваджуватимете, справлятиме значно більший вплив. Раніше, коли ви щось змінювали, це могло роздратувати сотню людей. Тепер ви маєте шанс роздратувати тисячі.

Згодом, коли ви відчуєте, як кожну вашу дію розглядатимуть наче під мікроскопом, ви будете сумувати за тими часами, коли ніхто ще про вас не знав. Тому зараз – саме час брати на себе ризики й не боятися, що можете сісти в калюжу. 

Про це читаємо у книзі «Rework», автори – Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайєр Хенссон.


Попередні статті:

Наші інтереси: 

Отримуймо переваги на кожній стадії нашого розвитку. 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка