Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

«Коронавірус — це фейкова пандемія, роздута ВООЗ», — рівненський лікар

Лікар-травматолог міської лікарні Рівного Роман Коваль вважає так звану пандемію коронавірусу фейковою. Вона роздута ВООЗ, що контролюється Біллом Гейтсом, Марком Цукербергом, сім'єю Клінтонів, Джорджем Соросом через ЗМІ та інтернет-мережами.

"Коронавірусні інфекції відомі людству біля 40 років. Як і більшість вірусних інфекцій, вони є сезонними, мають велику масовість ураження. Але одна річ, коли мова заходить про вірулентність інфекції і зовсім інша — смертність. Сезонними інфекціями, такими як грип, ГРІ, вітряна віспа, кір хворіють щорічно мільйони людей. Є і відповідна смертність, викликана цією інфекцією і ускладненнями після неї. В більшості — це пневмонії. Однозначно, що від запалення легень в багатьох випадках розвивається легенева недостатність, а в ослаблених пацієнтів і в тих, у кого є супутні хвороби, більша смертність", — пише він на Фейсбук.

"І ось на горизонті появляється суперінфекція, король вірусів — коронавірус. Всі забувають про хвороби серцево-судинної системи, онко-, хірургічну патологію, політравми, неврологічні хвороби, туберкульоз, алкоголізм і т. д., і починають боротьбу з COVID 19.

Медичну науку нагинають і перетворюють в засіб залякування, примусу і страху. Але найгірше те, що її використовують у своїх цілях представники ВООЗ і політики. З лікарів і людей науки роблять слухняних рабів і виконавців чужої волі. 

"Всі — на боротьбу з СOVID 19!" - гасло, яке затуманило мізки чиновникам, владоможцям і звичайним людям. Через ЗМІ щоденні жахливі картинки і головне цифри: інфіковано стільки, померлих стільки. Кожного ранку, як обухом по голові, цифри, цифри і цифри... Повідомлення, як з лінії фронту!

Кому потрібна паніка? І для чого? Я задавав собі це запитання не один раз. Паніка потрібна тим, хто нею вміло маніпулює. Мова не йде про лікування пацієнтів, мова іде про масовість "інфікування".

Для чого? Проводиться експеримент для тиску на держави і уряди з метою тотального примусу і контролю.

Ціль — збагачення тих, хто це все замутив. Зараз вони заробляють на засобах індивідуального захисту, тестах на коронавірус і реактивах для ПЛР.

Але головна ціль — сиворотка, на якій ВООЗ і ті, хто за нею стоїть, зароблять сотні млрд.

Чи є в цьому світова змова? Є! По-перше, карантин запроваджено в усіх країнах світу з порушенням медичних норм і правил. По - друге, СOVID19 не відноситься до особливо небезпечних інфекцій. По-третє — смертність від цієї інфекції — нижча у всіх відношеннях, ніж від ряду смертоносних інфекцій — чуми, холери, тифу і чорної віспи.  

Продовження експерименту можливе тільки тоді, коли будемо сліпо вірити в масовий мор по намальованих картинках в ЗМІ і інтернеті. І до того часу, поки не включимо мізки і не заявимо, що ми — не стадо, яке підпорядковується купці світових аферистів, а люди, які вміють думати", — написав Роман Коваль.

Наші інтереси: 

Розуміти, що паніка викликана штучно, зіграли на страху людей. На питання, кому це було, вигідно, відповідь очевидна.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Відгук з Америки:

"Прямо в ціль!
Дякую-Іванка".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Відгук з Америки:

"Прямо в ціль!
Дякую-Іванка".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано


Хто просуває "Обережно фейк"?

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Чому Порошенко активно підтримує "корона-психоз"? Канал "Прямий" активно висвітлює це.

Цитата:
Вона роздута ВООЗ, що контролюється Біллом Гейтсом, Марком Цукербергом, сім'єю Клінтонів, Джорджем Соросом через ЗМІ та інтернет-мережами.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Чомусь мені більше хочеться вірити з цього приводу панові Філатовичу - попри певну екзотичність його тверджень.

Поки дихаю - сподіваюсь!