Спецтема:

Категорія:

Континентальний блок: Китайсько-Російсько-Європейська високошвидкісна залізниця

Неприємна новина для США і України: ЄС, Росія і Китай далі активно формують євразійську геополітичну силу, сумарна потужність якої має перевищити американський потенціал. Реальні кроки в цьому напрямку - "Північний потік" і трансконтинентальна швидкісна залізниця.     

16010601r.jpg

Високошвидкісна магістраль в Пекіні. Фото: China Daily / Reuters

"Вона має з’єднати великі міста держав або столиці сусідніх країн і відіграти геополітичну роль у регіонах, які об’єднає. Китайсько-Європейська високошвидкісна залізниця стане вектором політичної співпраці, миру і суспільного оновлення". Так бачить цю залізницю, яку називають міжконтинентальним метро, MIR Initiative - організація, яка розробила концепцію.  

Ця високошвидкісна залізниця має з’єднати з Пекіном головні міста Близького Сходу, Європи, Туреччини, Росії, йдеться у матеріалі "The New Railway Silk Road, a vision for China-Europe intercontinental high-speed rail" на Think Railways.

Перший віце-президент Російської залізниці Олександр Мішарін, який є одним з тих, хто підтримує цю ініціативу, зазначає, що такий великомасштабний проект дозволить зробити регіон водночас і мобільним, і безпечним.

Проект орієнтований на 35 років і має на меті розширити європейський високошвидкісний транспортний коридор у напрямку на Схід аж до столиці Китаю.

Маршрут проходитиме через Астану, Казань, Москву, Мінськ, Варшаву, Лодзь, Берлін, Росток і з’єднуватиметься з існуючими європейськими коридорами.

Відстань між Туріном і Пекіном у 10,5 тисяч км можна буде здолати менше, ніж за два дні у швидкісному потязі. 

Розробка Східного кінця цієї високошвидкісної залізниці здійснюється за рахунок Китайської фінансової підтримки. Китай і Росія підписали Меморандум про співпрацю щодо Пекінсько-Московсько-Євразійського високошвидкісного транспортного коридору у травні 2015 року.

Німеччина також зацікавилася цією високошвидкісною залізницею, надавши фінансування на будівництво 770-кілометрової лінії. Росіяни стверджують, наче вже мають пропозицію від німецьких колег підписати подібний до Китайсько-Російського меморандум про співпрацю, у якому німці зобов’язуються надати фінансування майже у 2 млрд. євро. Про це повідомив сам Мішарін і відзначив, що Російський уряд нещодавно виділив на цей проект 650 млн. рублів.

Як повідомило агентство «Прайм» 25 грудня, німецький консорціум запропонував €2 млрд.  для проекту магістралі «Москва-Казань». Раніше про плани інвестувати в першу в Росії високошвидкісну магістраль більше 400 млрд. рублів оголосив Китай.  

Пілотний проект будівництва високошвидкісної магістралі вартістю 1068 трлн. рублів планується реалізувати на ділянці Москва-Казань. Дорога у 770 км скоротить час в дорозі до 3,5 годин. 


Коментар НО: Збувається те, про що попереджав Збігнєв Бжезінський у своїй "Великій шахівниці" два десятиліття тому. Створення Континентального блоку передбачає розділення України між Німеччиною і Росією.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка